Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Kısa boylu olmak bir kusur değildir. Sadece bunu görsel olarak çok daha hoş bir duruşa kavuşturmanız mümkündür. Kısa boylu kadınlar için giyim önerileri üzerine en çok dikkat edilmesi gereken nokta seçilen kıyafetlerdeki renk tonları. Tek renk daima kişileri daha uzun göstermeye yardımcı bir seçeneği de beraberinde getirir. Renk geçişinin olmaması boyunuzu kesmez ve daha naif bir duruş yakalamayı da mümkün kılar. Kısa boylu kadınlar için giyim önerileri üzerine ikinci dikkat edilmesi gereken kısmı da, yüksek bel tercih etmek. Belden Jean bacak boyunuzu olduğundan da kısa gösterecektir. Yüksek bel pantolon ya da etek seçimleriniz ile bacak boyunuzu uzatabilirsiniz.
Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli sorusunun altın anahtarı tabi ki topuklu ayakkabılar. Topuklu ayakkabılarınız ile kıyafetinizin tüm duruşunu etkilediğiniz gibi bacaklarınızın da ince gözükmesi mümkündür. Style kadın kategorimizden tün vücut tipleri icin stil ve kombin önerilerini takip edebilirsiniz. Ek olarak minyon tipli kadınlar,  tercih edebileceğiniz tarzların içerisinde mutlaka yer alması gereken maksi etekler, mini etekler, vücudu saran kıyafetler gelmektedir. Kaçınılması gereken bir diğer nokta ise, paçası kısa pantolonlardır.

kisa boylu minyon kadinlar icin kombinler oneriler

minyon tipli bayanlar icin giyim onerileri

minyon tipli kadinlar icin giyim onerileri

Bir önceki yazımız olan Vücudu İnce Gösteren Kıyafet Modelleri başlıklı makalemizde ince gösteren kıyafetler, kıyafet seçimi ve vücudu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Mira Baran dedi ki:

    Aslında pek kisa boylu olduğumu düşünmüyorum ama arkadaslarimin çoğu minyon tipinde olduğum konusunda israrcilar kisa boylu kkadınlar için giyim modelleri ve kombine onerilerinizi çok beğendim.özellikle beyaz blazer ile olan kombiniz denemeye deger

  2. blank sohbet dedi ki:

    Bana göre kısa boylu demeyelim de, minyon desek daha doğru olur. Ve yine bana göre kısa boylu yani minyon tipli bayanlara ne giyse yakışıyor düşüncesindeyim.