En iyi Kapatıcı Markaları

En iyi Kapatıcı Markaları

Hepinize merhabalar. Bildiğiniz gibi makyaj sektörü rekabetin ve şirketler arası ayak kaydırmaya çalışmanın en yoğun olduğu sektörlerden bir tanesi. Bir ülkede çıkan yeni bir makyaj markası yalnızca o ülkenin makyaj markalarıyla değil başka ülkeden ithalat yoluyla gelen en iyi makyaj markalarıyla da bir yarış halindeler ve hepsi dünyada en çok satan en iyi makyaj markası olmaya çalışıyor. Tabii ki bu yarışmayı özellikle bazı makyaj ürünleri daha da kızıştırıyor örneğin kapatıcılar. Bu yüzden her marka en iyi kapatıcıyı üretmeye çalışıyor bu da sizin aklınızı karıştırıyor olabilir. Bu nedenden ötürü sizlere en iyi kapatıcı markaları yazısı yazmaya karar verdik. Hem kendinizi bu rekabetten biraz daha uzak tutabilir hem de her gün çok şık görünebilirsiniz.

kapatıcı

En İyi Kapatıcı Markaları Listesinin İlk İsmi: Estee Lauder Double Wear Flawless Kapatıcı

Kendisi küçük etkisi ve kullanış süresi büyük olan bu kapatıcı en iyi kapatıcı markaları listemizin ilk sırasında. Güvenilirliği ve kalitesi tartışmaya kapalı olan Estee Lauder bu kapatıcı ile diğer şirketler arasında kendi yerini oldukça sağlama almış durumda. Bu durumun en büyük nedeni ise 15 saat kalıcılık sözü vermesinde yatıyor. Suya bu kadar dayanıklı olması onu özellikle yaz aylarında da aktif yaşamın içinde olanlar için oldukça çekici bir seçenek kılıyor. Yağ içermeyen formülü sayesinde yarı mat bir görüntü elde edeceksiniz. Cildiniz yağlı veya karma ise bu ürünü ve haliyle markayı size tavsiye ediyoruz.

En iyi kapatıcı markaları Estee Lauder Double Wear Flawless Concealer

En İyi Pigment Sağlayan Marka ve Ürünü: Make Up For Ever Full Cover Kapatıcı

Geçmeyen göz altı torbalarınızdan ya da sivilce izlerinden şikayetçiyseniz bu son bulmak üzere. Yoğun pigmentli yapısı sayesinde Make Up For Ever’ın bu kapatıcısı az kullanımda bile harika bir sonuç veriyor. Ayrıca hemen bozulmayan bir yapısı olduğu için eğer ürünü güzel muhafaza ederseniz tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla dayanacaktır. Renk skalası çok geniş olduğundan ten renginiz nasıl olursa olsun rahatlıkla kendinize uygun olanı bulabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise ürün oldukça hızlı kuruduğundan yüzünüze koyduğunuz an sürmeye başlamanız gerektiğidir.

Make Up For Ever

En İyi Olduğu Kadar Kolayca Erişebileceğiniz Bir Ürün: Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı

Her yerden kolayca erişebileceğiniz bir ürün markası olan Maybelline’i duymayanımız yoktur herhalde. Instant age rewind kapatıcı ile göz altlarını hem kapatıyor hem de aydınlatıyor. Eğer koyu halkalardan hoşlanmıyor ve renginin biraz daha açık durmasını istiyorsanız bu ürün tam size göre. Eğer çok açık tenliyseniz biraz sarı tonlarında durabilir kullanırken buna dikkat etmenizde fayda var. Ancak çizgilerinize dolmayacağı, hemen donan yapısıyla günlük kullanım için oldukça kolaylık sağlayan bu ürünü sizlere de tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu kapatıcıyı yalnızca göz altlarınız için değil sivilce izleriniz gibi yerlere de kullanabilirsiniz.

Maybelline instant age rewind kapatıcı

En Cilt Dostu Kapatıcıyı İsteyenlere: YSL Touche Eclat Radiance Perfecting Pen Kapatıcı

Eğer bol bol alerjiniz ve hassas bir cildiniz varsa Ysl kapatıcı markası tam size göre. Kalem formunda olan bu kapatıcı arkasında bulunan yere baskı uyguladığınızda tetikleniyor ve fırça kısmına fondöten akıtıyor. Göz altınıza az bir miktar bile sürdüğünüzde doğal görüntüyü sağlamış oluyorsunuz. Yalnızca kapatıcı değil aynı zamanda aydınlatıcı olarak kullanıldığı için ince bir yapıya sahip. Eğer göz altınız çok yoğun renkte koyuysa bu ürünün sizler için olduğunu söyleyemeyiz. Ancak göz altınız normal renkteyse ve hem kapatan hem de ışıldamanızı sağlayan bir ürün isterseniz o zaman bu kapatıcıdan edinmenizde fayda vardır.

Ysl - Touche Eclat Radiance Perfecting Pen

Bir önceki yazımız olan Gelin Makyajı ve Saçı Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde Gelin Makyajı ve Saçı Nasıl Olmalıdır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.