Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

A+
A-
Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Hergün hepimiz işe, okula, buluşmaya veya alışverişe gitmek için evden çıkarız. Çoğumuz hiç olmazsa hafif bir makyaj yapma ihtiyacı duyar elbette. Eğer sizde böyle düşünüyorsanız hem çok doğal hem çok az zaman alan hem de çok güzel duran kolay ve pratik bir makyajın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız işte tam da size göre birkaç önerim var.

doğal makyaj nasıl yapılır (10)

 

Sıralamasını bozmazsanız bence gayet güzel ve doğal bir makyaj elde etmemeniz için hiçbir gerekçe yok. Öncelikle cilt tonunuza uygun bir fondöten veya eğer hafif durmasını isterseniz bir BB krem ile yüzünüzü kapatın. Bu işlemi parmaklarınız ile veya fırça yardımı ile yapabilirsiniz ama benim size bir önerim var.

doğal makyaj nasıl yapılır (1)

 

Hem en doğal görünümü veren hem de fazla gözenekleri tıkmayan bir fondöten sürücü veya bb krem sürmeye yardımcı malzeme var. Bu bir sünger. Çeşitli kozmetik mağazaların satılıyor. Gratislerde ve Watsons’larda kolaylıkla bulabilirsiniz. Genellikle yumurta gibi mor renklerde oluyor.

doğal makyaj nasıl yapılır (2) doğal makyaj nasıl yapılır (3) doğal makyaj nasıl yapılır (4) doğal makyaj nasıl yapılır (5) doğal makyaj nasıl yapılır (6) doğal makyaj nasıl yapılır (7) doğal makyaj nasıl yapılır (8) doğal makyaj nasıl yapılır (9) doğal makyaj nasıl yapılır (11)

Bir önceki yazımız olan Pratik Göz Makyajı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde göz makyajı ve pratik göz makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.