Makyajda Sezon Trendi: Mor Rengi

Makyajda Sezon Trendi: Mor Rengi
18 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 4.743 kez okundu.

Bu yılın makyaj trendi mor ve tonları. Gerek gözlerde gerek ellerde mor ve tonları bu yaz çok moda. Açık mor tonları sakinliği ifade ederken, koyu mor tonları parayı temsil ediyor. Mor tonlarını makyajımıza nasıl yansıtacağız, öğrenmeye hazır mısınız?

Mor ruj ile makyaj

Eskiden dudaklarda kırmızı renk iddialı idi. Bu yaz kırmızının yerini mor alıyor. Koyu mor tonları ile sürülmüş bir ruj ve gözlere çekilmiş kuyruklu eyeliner ile çok marjinal bir görünüm elde edebilirsiniz.

mor makyaj trendi (7)

Mor tonları ile makyaj

Makyajda pastel tonları tercih edenler kadınlar pembe ve lila tonlarını kullanabilir. Bu renkler ile masum ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

mor makyaj trendi (1)

Mor far ile makyaj

Gözlerinize mor ve pembe karışımı ile enerji katabilirsiniz. Birer kat atacağınız farla trend bir göz makyajı elde edebilirsiniz.

mor makyaj trendi (10)

Mor Ojeler

Ellerde de mor trendi devam ediyor. Işıltılı mor ve tonları ellerde moda.

mor oje

Mor kirpikler

Göz makyajında far kullanmıyor sadece maskara kullanıyorsanız, sizin için mor maskaralar ideal. Mor kirpikleriniz ile yazın enerjisini yaşayın.

mor makyaj trendi (9)mor makyaj trendi (8) mor makyaj trendi (6) mor makyaj trendi (5) mor makyaj trendi (4) mor makyaj trendi (3) mor makyaj trendi (2)

2014 Sezonu Kısa Abiye Modelleri
Crop Top Bluz Modelleri 2014

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git