Makyajda Sezon Trendi: Mor Rengi

A+
A-
Makyajda Sezon Trendi: Mor Rengi

Bu yılın makyaj trendi mor ve tonları. Gerek gözlerde gerek ellerde mor ve tonları bu yaz çok moda. Açık mor tonları sakinliği ifade ederken, koyu mor tonları parayı temsil ediyor. Mor tonlarını makyajımıza nasıl yansıtacağız, öğrenmeye hazır mısınız?

Mor ruj ile makyaj

Eskiden dudaklarda kırmızı renk iddialı idi. Bu yaz kırmızının yerini mor alıyor. Koyu mor tonları ile sürülmüş bir ruj ve gözlere çekilmiş kuyruklu eyeliner ile çok marjinal bir görünüm elde edebilirsiniz.

mor makyaj trendi (7)

Mor tonları ile makyaj

Makyajda pastel tonları tercih edenler kadınlar pembe ve lila tonlarını kullanabilir. Bu renkler ile masum ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

mor makyaj trendi (1)

Mor far ile makyaj

Gözlerinize mor ve pembe karışımı ile enerji katabilirsiniz. Birer kat atacağınız farla trend bir göz makyajı elde edebilirsiniz.

mor makyaj trendi (10)

Mor Ojeler

Ellerde de mor trendi devam ediyor. Işıltılı mor ve tonları ellerde moda.

mor oje

Mor kirpikler

Göz makyajında far kullanmıyor sadece maskara kullanıyorsanız, sizin için mor maskaralar ideal. Mor kirpikleriniz ile yazın enerjisini yaşayın.

mor makyaj trendi (9)mor makyaj trendi (8) mor makyaj trendi (6) mor makyaj trendi (5) mor makyaj trendi (4) mor makyaj trendi (3) mor makyaj trendi (2)

Bir önceki yazımız olan Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde doğal makyaj nasıl yapılır ve makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.