Selülitten Kurtulmak İçin Doğal Yollar

A+
A-
Selülitten Kurtulmak İçin Doğal Yollar

Her zaman Selülitten Kurtulmak İçin Doğal Yollar Vardır !

Daha Çok selülit kalça, baldırlar ve uyluk üzerinde rahatsız edici portakal kabuğu, cilt gamzeleri ve yağ gibi isimlendirilmiştir. Çünkü Selülit genellikle “kadınların laneti” olarak adlandırılır hale gelmiştir. Ne yazık ki, pek çok kadın da tamamen etkisiz “tedavi” ve yararsız ürünleri satın alarak  boşa binlerce dolar ve umudu çöpe atöaya devam etmektedir. Çoğu insan gerçekten “selülit” in ne olduğunu bilmek, ve nasıl yok olabilceği konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir.

Selülit nedir, bu nasıl tedavi edebilir ?

Gerçekte selülit yağ, ve düzenli yağ arasında gerçek bir fark yoktur. Selülit sünger ve ve diğer selülit  “çözmek” için tasarlanmış hileli cihazlar ve kremlerin tümü sizi kazıklıyorlar. Ne yazık ki, selülit aslında müsküler atrofi, kas tabakası zayıf ve tanımsız halde oluşur ve deriyi ayıran bir durum olur. Yani bilmeniz gereken ilk şey, selülit tedavisi sizin cilt ve cilt altındaki kas yapmak için ilgili egzersizlerin olmasıdır. Ve selülit gidermede kilo kaybı ile de ilgisi vardır, unutmayın.

Sen hap, haşhaş veya sahte losyonlar kullanmadan doğal olarak selülitlerden düzenli spor yaparak ve doğru beslenerek bunu yapabilirsin.

SONSUZA KADAR SELÜLITTEN KURTULMAK IÇIN 5 ÜSTÜN IPUÇLARI:

1.Selülit giderici kremler veya losyonlar ile selülitten kurtulmak OLAMAZ: bunları kullanarak durdurun! Bu kadar basit. Piyasada selülit azaltma kremleri onlarca, ama onlar selülit tedavisi için bir şey yapmaz. Selülit nedeni gamzelere  kremler hiçbir şey yapmayacak, cilt yüzeyinin altında bir sorunun yüzeysel sonucudur.

2. Medikal-Spa Bakımları işe yaramaz: Çok sayıda FDA raporları selülit kaldırmak için tasarlanmış medi-spa aslında yaralı ve kalıcı olduğunu göstermektedir. fakat bu tedaviler tamamen etkisizdir (ama çok pahalı olabilir).

3. Selülit  genetik değildir: selülit genetik bir sorun değil. Yok sayıp ve sonsuza kadar onunla yaşamanız gerekmez. Bu yalanlar inanan sadece selülit kurtulmak için gereken adımlar atmasına engel olacaktır.

4 .Eski selülitlerden kurtulabilirsiniz: Selülit bir kas sorunu olduğu için, her zaman kasları güçlendirerek bunu çözebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, selülit kurtulmak için selülit etkilenen bölgede belirli kasları hedef bazı basit hareketleri yapmaktır. Evde bu hareketleri yapabilirsiniz – onlar enerji gerektiren veya aşırı yorucu değil ve tüm kadınlar tarafından yapılabilir.

5. Sonsuza kadar selülit kurtulmak için SADECE özellikle hedeflenen alt-vücut hareketleri yapın: hareketleri benzersiz ve doğrudan selülit alanlarda kasları hedef almalıdır. Onlar, kaldırma tonlama ve şekillendirme kas katmanları, deriyi doğru ittirerek ve çukurlu görünümden kurtulmaya odaklanmalısınız. Ne yazık ki, bunlar sizin en yakın spor salonunda öğrenmesimümkün olacak hareketler değildir. Selülit kaldırmak için  egzersizler özellikle selülit hedef alıcı olmalıdır.

Bu egzersizler ile, basit, hafif hareketlerle, alt vücut kaslarının her birinin hedef almayı öğreneceksiniz. Selülit giderici egzersizleri takip edin ve size her zaman hayal ettiğiniz sıkı ve seksi bir görünüm elde etmek için çalışın. Eğer selülit bölgelerinde bazı yağlar varsa da herhangi bir yolla vücuttan yağ kaybedersiniz böylece, o yakıt olarak kapanacak ve  yanmış olacak.

Sen kendin evde  bu hareketleri yapabilir ve bu hedef kas stimülasyonu yöntemi ile başlarsanız , yaklaşık 2-4 hafta sonra sonuçları görmeye başlarsınız. Sadece düzenli devam edin .

 

Bir önceki yazımız olan Deniz Kumu Peeling Yapımı başlıklı makalemizde cilt bakımı, deniz kumu ve güzellik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.