Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta Kolye Modelleri

Kendinize veya sevdiğiniz birisine kendisini takdir ettiğinizi, düşündüğünüzü ve sevdiğinizi göstermenin en iyi yollarından birisi de ona hediye vermektir. Bu kendinize de olabilir tabii ki. Eğer bu hediyeyi alacak kişi bir kadınsa ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi de pırlanta kolye olacaktır. Birbirinden farklı pırlanta kolye modelleri arasında seçim yapmak her ne kadar zor olsa da önemli olan alacağımız kişinin mutluluğu ve zevki olduğunu unutmamak gerekiyor. Unutmayın karşınızdaki kişinin zevkinden her ne kadar emin olsanız da aldığınız pırlanta kolye kutusunun içine değişim kartı koydurtmak ya da bunun garantisini bir şekilde aldırmak önemlidir. Kolyelerin modelleri, boyları, renkleri vb. birbirinden farklı olduğundan dolayı her hediye alacağımız kişiye de seçme özgürlüğü tanımak gerekir.

inci pırlanta kolye

Pırlanta Kolye Modelleri Sadece Taşlı Değildir!

Pırlanta kolye bakıyorsunuz ancak tamamen taş ya da gümüş ya da altın üzerine işlenmiş bir şey istemiyor musunuz? O zaman incili pırlanta kolye tam size göre. Görseldeki gibi bir tane inci ile süslenmiş olabilir ya da birden çok inciyle desen yapılmış olabilir. Bu şekilde pırlanta ve inci arasında metal varsa ve boynunuz ile göğüsünüz arasındaki mesafeyi böyle betimlerse boynunuz daha uzun görünebilir. Özellikle açık V yaka elbise ve tişörtlerle bu kolyeyi takmanızı tavsiye ederiz. Eğer türbanlı bir kadınsanız o zaman boyun kısmınızı sıkı yaparsınız ve altınıza ise düz tek renk bir tunik giyebilirsiniz.

Arı pırlanta kolye

Hayvan Severler İçin En İyi Pırlanta Kolyeler

Hayvanlar bu dünyanın en sevimli şeyleri. Bazılarımız içinse her şey demek. Eğer pırlanta kolye almak istediğiniz kişi de böyle düşünüyorsa hayvan desenli pırlanta kolye almamak oldukça garip olacaktır. Özellikle bazı pırlanta kolye üreticilerinin hayvanları korumak için sattığı bazı kolyeler var. Onlardan alırsanız aldığınız pırlanta kolye modeli hediyeyi verdiğiniz kişinin nazarında daha değerli olacaktır. Galerimizdeki yunus modeli gibi görseldeki arı pırlanta kolye modeli de oldukça hoş ve şıktır. Pek çok kombinle uyabilecek olan bu kolyeler hediye ettiğiniz kişinin favori pırlanta kolyesi olacaktır. Eğer eşiniz veya sevgilinize galerimizdeki gibi yunus pırlanta kolye alıyorsanız buna bir çift olduğunuzun vurgusunu yapabilirsiniz.

Melek pırlanta kolye

Biraz da Mitolojik Kolye Modelleri

Eğer mitolojiye ilgisi varsa melekli ve perili gibi desenli modeller hediye alacağınız kişi için harika bir tercih olacaktır. Bu tarz pırlanta kolye modellerini özellikle hata yaptıktan sonra af dilerken de kullanabilirsiniz. Örneğin melek mitolojik pırlanta kolye aldıktan sonra eşinize ya da kime verecekseniz içine onun sizin meleğiniz olduğunu yazan bir not koyabilirsiniz. Başka bir örnek vermek gerekirse perili pırlanta kolye alıp kızınıza hediye edebilir ve onun sizin hayatınızdaki önemi anlatabilir ve peri kızı gibi güzel olduğunu söyleyebilirsiniz. Bunları verirken hayatınıza girmiş en değerli insanlardan biri olduğunu da söylerseniz daha duygusal bir ortam olacaktır.

halka pırlanta kolye

Geometrik Desenlerden Yararlanın

Eğer hediye alacağınız kişinin tam olarak tarzını bilmiyorsanız sorun değil. Yardımınıza hemen geometrik desenli pırlanta kolye modelleri koşacaktır. Hediye alacağınız kişinin giyim tarzını düşünün. Genel olarak sade giyiniyorsa görselimizdeki gibi yuvarlak bir model oldukça işinizi görecektir. Ancak takı takmayı seven biriyse galerimizdeki üçlü kolye modellerinden birini alabilirsiniz. Ayrıca renkli üçlü kolye modelleri de bulunmaktadır. Farklı altın renklerinden oluşan modellere de bakabilirsiniz. Farklı renklerden oluşan kolye modellerini özellikle rengarenk giyinmeyi sevenlere verebilirsiniz. Onların bu takıyı kullanacak bir kombini eminiz vardır. Bunun haricinde kare yuvarlak ve daha nice pek çok model vardır.

Bir önceki yazımız olan Her Tarza Hitap Eden Kadın Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2020 Yaz Modasına Uyum Sağlayın!, çizgili uzun gömlek ve Kadın gömlek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.