Kürk Yelek Nasıl Giyilir?

A+
A-
Kürk Yelek Nasıl Giyilir?

Kış sezonunda tüm dikkatleri yakalayan öğelerden biridir kürk yelekler. Kürk yelekleri gündelik olarak biraz da resmi toplantılarda kullanmanız mümkündür.Kürk yelekleri diğer elbiselerle birleştirmek kombin yapmak zordur ancak bu gibi giysiler çok yönlüdür. Bu giysilerin çok yönlülüğünden yararlanabilirsiniz. Birkaç basit ipucu ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Kürkünüzü bu kış mevsiminde vurgulamak için aşağıya göz atın.

-Kürk yeleklerle siyah görünüm :
  Eğer siyah kürk bir yeleğiniz varsa, siyah bir görünüm oluşturmak için çok iyi bir fikirdir. Akşam için topuklu veya düz bir ayakkabı çanta güzel bir bileklik ile uyumu yakalayabilirsiniz.Ayrıca çok moda olan bej veya gri kürk yelekle de siyah görünümü yakalayabilirsiniz.
1. başlık siyah
-Kot ile Kürk Yelekler:
  Kot pantolon bulunabilen çok yönlü giysilerden biridir. Bu nedenle gardırobunuzda sürekli bulunan bir parçadır. Kot pantolonun farklı stilleri ve sayısız renkleri mevcuttur. Vücut tipine en uygun bir kot ile kürk yeleği birleştirebilirsiniz. Ayrıca kürk yelek altına geniş bir bluz eklerseniz süper bir tarzınız olacaktır.
2. başlık Kot ile Kürk Yelekler
-Etekler ile Kürk Yelekler:
  Kürk yelekler sadece kot pantolonla sınırlandırılamaz. Etekler ile de mükemmel kombinler elde etmek mümkündür. Resmi bir görüntü yansıtmak istiyorsanız iyi bir tercihtir.Kürk yeleği mini bir etek veya bluz ile giyebilirsiniz. Haftanın her günü için rahat bir tarzı seviyorsanız , daha kısa bir etek ile de mükemmel bir uyum olacaktır. İlk bakışta fark edilebilmek için de bir kürk yelek,bir bluz, bir kemer ve uzun baskılı bir etek harika olacaktır.
3. başlık Etekler ile Kürk Yelekler
-Bir Elbise ile Kürk Yelekler:
 Elbise ile kürk yelek giymek, kadınsı ve şık görünmenizi sağlar. Gardırobunuzda bulunan basit bir beyaz  yada siyah elbise ile beraber giyinebilirsiniz. Basit elbiseleri öne çıkarmak için de aksesuar ya da diğer öğeleri kullanmanız  gerekir. Bunları yapmanız iyi fikir olacaktır.
4. başlık Bir Elbise ile Kürk Yelekler

Bir önceki yazımız olan Boyun Kırışıklıkları İçin Maske başlıklı makalemizde boyun kırışıklıkları, boyun kırışıklıkları nasıl geçer ve cilt bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.