Güzelliğinize Güzellik Katacak Makyaj Hileleri

A+
A-
Güzelliğinize Güzellik Katacak Makyaj Hileleri

Biz kadınlar kendimize olan güveni daha artırmak daha güzel görünmeyi her zaman istemişizdir. Güzellik çağlar boyu devam eden ve kadınların vazgeçilmez duygusu olmaya devam etmektedir. Her kadının hayali kusursuz bir fiziğe ve yüze sahip olmaktır. Ama her istediğimizin olmadığı gibi kusursuz yüze de sahip olmanın da bazı uğraşlar sonucundan sahip olduğunu biliriz. Örneğin burnumuz bizi rahatsız edecek büyüklükte, kaşlarımız istediğimiz yükseklikte değil, yanaklarımız istediğimiz dolgunlukta ve renkte değil, dudaklarınız ince dolgun olmasını isterdiniz olsa, kendinize yakışan saç modeli ve rengi, güzlerinizin daha iri ve uzun olmasını istemek. Bu ve bunlar gibi sorunlardan kurtulmak kolay küçük makyaj hileleri ile bunlardan kurtulabilirsiniz. Şimdi en çok bizi rahatsız edenlerden nasıl kurulabiliriz öğrenelim ve kurtulalım kolay gelsin hanımlar.

Burnumuz bizi rahatsız edecek büyüklükte ise bunu makyajla daha küçük gösterebiliriz. Köntürleme işlemi ile ya da pudra ve fondöten yardımıyla burnumuza istediğimiz şekilde uygulayabilir.

Kalkık kaşları seven bayanlar için kaşlarınızı olduğundan daha yüksekte olmasını isteyenler için beyaz far işinize yarayacaktır. Beyaz farı kaşlarınızın altına uygulayın bu far kaşlarınızı daha yüksekte olmasını sağlayacaktır.

Cilt renginiz solgun ve istenmeyen farklı renk tonları var ise bunun için kapatıcı ve doğru pudra kullanın.

Yanaklarınızın daha dolgun olması için allık kullanın. Yanak çukurluğuna allı uygulayın şeftali tonları kullanmaya dikkat edin.

Dolgun dudaklar için ilk önce dudak kalemi ile dudağınızı olduğundan kalın çizin sonra koyu ruj uygulayın.

Saç makyajı tamamlayan bir işlemdir. Kendinize yakışan saç modelini ve rengini seçin sizin yüzünüze gidecek bir renk ve model seçin.

Bir önceki yazımız olan Doğal Cilt Bakım Maskesi Tarifi başlıklı makalemizde cilt bakım, cilt bakım maskeleri ve doğal cilt bakım maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.