Modern Cepli Uzun Etek Modelleri

A+
A-
Modern Cepli Uzun Etek Modelleri

Bayanlar özellikle de yaz aylarında cıvıl cıvıl ve modern giyinmek ister. Bunun farkında olan tasarımcılarımız bayanlar için her geçen gün çeşitli etek ve elbise modelleri ortaya koymaktadır. Bu etek modellerinden bir tanesi de cepli modern etek modelleridir. Cepli etek modelleri genel olarak spor modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modellerin bazılarında eteğin uç kısmında ince lastik detayı kullanılır. Bu sayede eteğe daha şık ve modern bir hava katılır. Klasik etek modellerinde de yeni modellerde cep detayı sıkça kullanılmaktadır. Cep detayı kullanıldığı kıyafetin ciddiliğini ve resmiyetini azaltırken ona daha modern ve spor bir hava katar. Metal fermuar detayı bulunan cep detayları ile hareketlendirilmiş etekler ince bluzla kombinlendiğinde çok hoş bir görüntü yaratacak ayrıca dikkatleri üzerine çekerek kusurlarınızın önüne geçecektir.

modern-cepli-uzun-etek-modelleri-5

Salaş etek modellerinde de sık sık cep detayının kullanıldığını fark edeceksiniz. Cep detayı hem görsel hem de kullanım açısından kıyafete zenginlik katar. Cep detayı küçük kullanılan modeller son yıllarda daha çok göze çarpan yenilikler arasında yer almaktadır. Özellikle de renkli ve desenli diz üstü ve diz altı eteklerde sıkça kullanılan cep detayı modelin güzelliğini ön plana çıkartmakta ve salaş bir görünüm yaratmaktadır. Oldukça rahat olan bu etekler ile beyanlar özellikle de yaz aylarında hem şık hem de konforlu hissedecekler. Cep detayı artık sadece spor etek modellerinde değil her tarz etek modelinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.