Gözleri Canlı Ve Genç Göstermenin Sırları

A+
A-
Gözleri Canlı Ve Genç Göstermenin Sırları

Gözleri Canlı Ve Genç Göstermenin Yolları

Gözler bir bayanın yaşını ortaya çıkarır. Bunun için gözleri daha canlı ve genç göstermenin sırlarını iyi bilmelisiniz. Göz çevrenizdeki kırışıklıklara ve gözaltı morluklarınıza zamanında müdahale etmelisiniz. Gözleri canlı ve genç göstermenin yolları nelerdir bakalım

Gözlerinize sallama çay poşetler ile karmaşık yapın. Yorgun ve şiş olan gözlere bu uygulama çok iyi gelir. Çayın içersindeki kafein şişliğe neden olan sıvıların kaybolmasına ve özellikle gözaltındaki bozulmalara neden olan kan damarlarının azalmasını sağlar.15 dakika kadar gözünüzde bekleteceğiniz sallama çay poşetleri çok işinize yarayacak.gozleri genc ve canli gosteren guzelliksirlari

  1. Gözlerinizin daha canlı görünmesi için beyaz renk göz kalemi kullanın. Özellikle gözlerinizin iç kısımlarında beyaz kalem kullanın.
  2. K vitamini içeren gözaltı kremleri gözaltı torbalarına ve morluklarına iyi gelir. Gözler çevresindeki kazayağı kırışıklıkları zamanla kaybolur. Fakat K vitamini içeren kremleri geceleri kullanmalısınız çünkü güneş ışığına karşı duyarlıdır.
  3. Seyrek olan kaşlar sizi daha yaşlı gösterir Bunun için kaşlarınızdaki boşlukları göz kalemi ile doldurun. Kazayağı kırışıklıklarınızı da teninize uyan bir kapatıcı ile kapatın.
  4. Göz çevrenizdeki morluklarınızı kapatın: Özellikle ilerleyen yaşlarda gözaltı morlukları çok görülür. Bunları ten renginize uyan bir kapatıcı ile kapatabilirsiniz. Göz çevrelerinizde aydınlatıcı kullanarak daha canlı ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz.
  5. Mavi kantaron çiçeği ile şişliklerinizden kurtulun. Mavi kantaron çiçeği göz çevresindeki şişlikler için çok etkilidir. Uzun seneler göz şişliklerinde kullanılmıştır. Mavi kantaron içeriğine sahip kremlerden düzenli olarak kullanın.
  6. Kirpiklerinize rimel uygularken kirpiklerinizin kuru olmasına dikkat edin. Kirpik kıvırıcılarınızı saç kurutma makinesi ile 10 dakika kadar kurutarak daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz.gozleri daha canli ve genc gosteren sirlar

Bir önceki yazımız olan Kaş Şekliniz Göz Yapınıza Uygun Mu ? başlıklı makalemizde göz şekline göre kaş şekli, kaş şekli nasıl seçilir ve yüz şekline göre kaş şekli hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.