Bacak Boyunu Daha Uzun Göstermenin Yolları

Bacak Boyunu Daha Uzun Göstermenin Yolları

Bacak Boyunu Daha Uzun Göstermenin Yolları

Bacak boyunun uzun olması her zaman avantajdır çünkü bir bayanı daha güzel gösterir. Bacak boyu kısa olan bayanlar bacak boyu daha uzun göstermenin yollarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Uzun boylu olmak bacak boyunun uzun olduğu anlamına gelmez. Boyu uzun olupta bacak boyu kısa olan bayanlarda vardır. Kısa boylu bayanlar arasında bacak boyu uzun olan bayanlarda olduğu gibi. Yani bacağın uzunluğu toplam boyunuzla değil dizinize kadar olan bacağınızın ne kadar uzun olduğudur. Bu dize kadar olan bacak boyu ne kadar uzun olursa bacak vücudunuz o kadar düzgün görünür. Peki, bacak boyu kısa olan bayanlar vücutlarının daha dengeli ve güzel görünmesi için neler yapmalı işte önerilerimiz.

Öncellikle kendinize ayakkabı seçerken ten rengi ya da ten rengine yakın ayakkabılar seçmelisiniz. Çünkü bu renk ayakkabılar teninizle aynı renk olacağı için bacağınızı kesmez ve daha uzun görünmesini sağlar.

Yine ayakkabı seçiminde babet ya da topuksuz ayakkabılar yerine topuklu ayakkabıları botları ve çizmeleri tercih etmelisiniz.

bacak boyunu uzun gosteren kiyafet modeller'

Gömleğinizi ya da tişörtünüzü pantolonunuzun üstüne çıkarmak yerine pantolonunuzun içine sokmak da bacak boyunuzu uzun gösterir.

Çizgili pantolon tercih edenlerdenseniz çizgilerin yana doğru değil aşağıya doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Yan çizgiler sizi daha basık gösterir ve bacak boyunuzu kısa. Aşağıya doğru olan çizgiler ise daha ince ve uzun görünmenizi sağlar. Ayrıca düşük bel pantolonlar yerine yüksek belli pantolonlar tercih edin. Düşük bel bacak boyunu kıstığı için bacaklarınızın daha kısa görünmesine neden olur. Yüksek bel ise yukarıya doğru devam ettiği için bacaklarınızı daha uzun görünmesini sağlar.

bacak boyunu uzun gosteren kiyafetler

Kalem eteklerde alta doğru incelerek indiği için bacak boyunuzu uzun gösterir. Bol şekilde olan etekleriniz ya dizinizin üstünde olmalı ya da tamamen uzun olmalı. Diz altındaki etekler yine bacak boyunuzun kısa görünmesine neden olur. Asimetrik uca sahip olan eteklerde tercih edebilirsiniz.

bacak boyunu uzun gosteren kiyafet modelleri 2014 215

 

bacak boyu nasil uzun gosterilir bacak boyu nasil uzun gozukur bacak boyunu daha uzun gostermenin yollari

Bir önceki yazımız olan Babet Giymenin Yolları Nelerdir başlıklı makalemizde babet, babet kombinleri ve giyilir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.