Cilt Kırışıklığından Nasıl Kurtulurum ?

Cilt Kırışıklığından Nasıl Kurtulurum ?

Başlıca sağlıklı bir cilt için sağlıklı beslenmek şart. Bu makalemizde sizlere kırışıklığınızın nedenini ve nasıl beslenmeniz gerektiğini paylaşacağım.

Alnınızdaki kırışıklık (c vitamini) ;

Alınızdaki kırışıklar için limon ve avokado mükemmel bir çözüm olabilir.14 gün tüketmeniz gerek ve kullanımın dördüncü günü etkisini göstermeye başlayacaktır. Avokado limon ile tüketildiğinde etkisi oldukça yüksek olduğundan ikisini bir arada kullanmanızı öneririm.

Ağız çevresi kırışıklık için soya ;

Ağız çevresindeki kırışıklık için mutlaka soya tüketin. Doğal besinler ve masaj ile ağız çevresindeki kırışıklıklardan kurtulmak mümkün. Flavonoit hücre koruyucu içeren soya ve soya içeren besinlerdir. Şayet ki flavonoit barından bir krem uygularsanız o zaman soya bazlı kremle masaj yapmanız oldukça etkilidir. Bu tür kremleri üç günde bir uygulasanız da etkisini gösterecektir. Soya özlü besinleri de mutlaka tükettin.

Üst dudak kırışıklığı için zeytinyağı ;

Mükemmel bir çözüm ve mucize olan zeytin üst dudaklar içinde geçerlidir. Oldukça kolay olan bu bakımla nemsiz kalan üst dudağımıza 2 damla zeytinyağı ile masaj yapmaktır. Böylece kan akışını hızlandırmış olursunuz.14 günde etkisini gösteren zeytinyağı mucizesi cildinize kadife yumuşaklık ve nem verecektir.

Dekolte bölgesi kırışıklığı için yeşil çay ;

Bayanlar kırışıklığın ilk kendini gösteren bölge dekolte bölgesidir. Dekolte kremiyle birlikte yeşil çayınızı karıştırın ve dekolte bölgenize kalın tabaka halinde uygulayın ve 20 dakika kadar beklettin ve temizleyin. Günde bir fincan yeşil çay hem metabolizmanızı hem de kan akışınızı hızlandıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Adriana Lima'nın Güzellik Sırları başlıklı makalemizde adriana lima, cilt bakım ve güzellik sırları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.