Adriana Lima’nın Güzellik Sırları

A+
A-
Adriana Lima’nın Güzellik Sırları

Adriana Lima güzelliğinin yanı sıra sempatikliği, alçak gönüllülüğü ve güler yüzüyle de önplana çıkmaktadır. Bütün herkesin hayranlıkla izlediği ve takip ettiği Adriana Lima’nın özellikle güzelliği ve makyajı büyük ilgi görmektedir . Çoğu bayan Adriana Lima’nın güzelliğine sahip olmak için türlü türlü yollar deniyor. Ama bu yollardan ne kadarının doğru olduğu bilinmez.

İşte Adriana Lima’nın merak edilen güzellik sırlarından birkaçı:

Adriana Lima makyaj yapmayı çok seven bir bayandır. Makyajın yanı sıra cildine de gerekli özeni göstermektedir. Cildi için düzenli olarak nemlendirici kullanmaktadır. Cilt bakımını asla ihmal etmemektedir. Güneşe çıkmadan önce ise güneşten korunmak için mutlaka koruyucu krem sürmektedir.

Adriana Lima’ ya ilk bakıldığında gözleri ve dudakları göze çarpmaktadır. Genellikle dudaklarına koyu tonlarda kırmızı ruj sürerek dudaklarını önplana çıkarmaktadır.

Adriana Lima dumanlı göz makyajından hoşlanıyor. Göz makyajında eyeliner kullanmayı tercih ediyor. Eyeliner sürerken özellikle kuyruklu olmasına dikkat ediyor. Çünkü kuyruklu eyelinerın gözlerini daha çekici gösterdiğini düşünüyor. Ayrıca makyajın cildinde doğal durmasına özen gösteriyor. Cildine fondöten sürerken aşırı sürmek yerine daha hafif ve doğal duran fondötenleri tercih ediyor.

Adriana Lima cildinin güzelliğini özellikle çok su içmeye borçlu olduğunu söylüyor. Çok su içmenin vücudunun daha sağlıklı ve diri olmasını sağladığını ifade ediyor. Su içmek dışında düzenli olarak spor yaptığını ifade ediyor. Spor yaparak da sağlıklı ve daha dinç bir vücuda sahip olduğunu ekliyor. Ayrıca spor yaparken terlemenin de cildine çok geldiğini söylüyor.

Bir önceki yazımız olan Güzelliğinize Güzellik Katacak Makyaj Hileleri başlıklı makalemizde güzellik sırları, makyaj ve makyaj hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.