Instagram’ın 2017 Trendi: Minik Göz ve Dudak Emoji Dövmeleri

Instagram’ın 2017 Trendi: Minik Göz ve Dudak Emoji Dövmeleri
11 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 886 kez okundu.
 •   Gülme,ağlama,üzgünlük gibi duygularımızı ifade ettiğimiz emojilerin günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu günlük rutinleri mantıksal olarak güzelliğimize eklemek için geçici dövmeler oluşturulmuş. Instagramın 2017 trendi: Minik göz ve dudak emoji dövmeleri yükselen bir trend olmaya devam ediyor. 2016 yılının son döneminde başlayan her gün artan bu geçici dövmeler kızlar arasında gerçekten çok popüler olmaya başladı. Bir yaratıcılık olarak ortaya çıkan ve beğenilerek devam eden dövme şekillerinden oldu.

  instagramin-2017-trendi-minik-goz-ve-dudak-emoji-dovmeleri-1

  Bu geçici dövmeler tamamen şık ve sevimli. Emoji dudak dövmeleri ile bütün gün bu hoş tasarımları taşıyabilirsiniz. Dudak rengi ve bu dövme ile bu noktanızı daha fazla vurgulayarak da öne çıkarmış olacaksınız. Bu iki noktayı bir araya getirmek için ise mükemmel bir yoldur. Eğlenceli geçici göz dövmeleri,renkli gök kuşağı ve hayvan desenleri, ışıltılı dudaklardan sonra bu emoji tarzları 2017 yılında yerini alacak. Sosyal medyanın fotoğraf paylaşım öncüsü olan ınstagramda sürekli emojili göz ve dudak paylaşımları olunca patlama yaptı ve trend oldu. Minik göz ve dudak emoji dövmeleri iki kızın ilk paylaşması ile kısa sürede yayıldı ve herkesin beğenisi kısa sürede kazandı.

  İlginizi Çekecektir: Kız Kardeş Dövmeleri İçin Tıklayınız.

  instagramin-2017-trendi-minik-goz-ve-dudak-emoji-dovmeleri-2

   

  instagramin-2017-trendi-minik-goz-ve-dudak-emoji-dovmeleri-3

  Vücudunda dövme severler için önemli bir bakış açısı geliştirilmiş emoji çıkartma dövmeleri vücudun diğer bölgelerine ilham alınarak uygulanması ile de ufukları genişletmiş oldu. Gözler içinde göz çok yakınına ve alt kısmına yapılan minik çıkartmalar sanki bir makyaj yapmış gibi harika ve anlamlı. Moda dünyasına da önemli bir soluk ve ses getirdi. Instagramda da paylaşımlarla da önümüzdeki günlerde daha fazla kitleleri sürükleyeceğine eminiz. Bu stili vücudunuzda istiyorsanız en azından bir kere denemenizi öneririz.

  16 Kız Kardeş Dövme Modelleri 2017

  instagramin-2017-trendi-minik-goz-ve-dudak-emoji-dovmeleri-4

İlkbahar-Yaz 2017 Tırnak Trendleri (Nail Art)
İlkbahar-Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git