2014 Şık ve Abiye Ayakkabı Modelleri

2014 Şık ve Abiye Ayakkabı Modelleri
10 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 3.564 kez okundu.

Bu sezon abiye ayakkabı modelleri arasında son derece şık ve modern pek çok modeli bulabilirsiniz. 2014 bayan ayakkabı modelleri sayesinde gittiğiniz birçok alana göre model bulacaksınız. Bordo 2014 bayan ayakkabı modeli en çok yer alacak renklerin ilk sırasındadır.

şık ayakkabı modelleri

Fantezi bayan ayakkabı modellerine kadar bulunan gece davetlerde istediğiniz tarza göre seçimler yapmanızı sağlayacaktır. Rugan bayan ayakkabı 2014 sezonunda da kesinlikle her alanda ve her markada bulunmaktadır.  Keyifle giyeceğiniz ayakkabılar ışıltısı ve hareketli geçişleri sayesinde kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

sivri burun ayakkabı (9)

 

Ayakkabıların rahat olması ve şıklığı her bayanın tercihleri arasında olacaktır. Gece davetlerinde 2014 bayan ayakkabı modelleri detaylarındaki ince işçiliği göz önünde bulundurarak giyeceksiniz. Simli bayan ayakkabı 2014 sezonunda anında dikkat çekecek ve olmazsa olmazlar arasında yerini alacaktır.

9ae7c9b739cfce20b51c18e7ea240c1f

Dantel ve transparan detayların sıkça kullanılacağı bir abiye ayakkabı koleksiyonu 2014 yazında bizleri bekliyor.  Bu sezon bayan ayakkabılarında ayrıca payetli ve taşlı modeller de ön plana çıkıyor. Özellikle şık davetlerde ve özel gecelerde ya da partilerde payetli ayakkabı modellerini sıkça tercih edebilirsiniz.

sivri burun ayakkabı (10) sivri burun ayakkabı (8)abiye ayakkabı modelleri (5) abiye ayakkabı modelleri (6) abiye ayakkabı modelleri (8) abiye ayakkabı modelleri (9) abiye ayakkabı modelleri (1) abiye ayakkabı modelleri (2) abiye ayakkabı modelleri (3) abiye ayakkabı modelleri (4)

Daha Güzel Görünmenin 6 Yolu
Pratik Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git