İlkbahar-Yaz 2020 Tırnak Trendleri (Nail Art)

İlkbahar-Yaz 2020 Tırnak Trendleri (Nail Art)

2020 Yılındaki Tırnak-Oje Modasında Neler Var?

Her yıl tırnak trendleri bizi çok şaşırtır bu senede çok farklı değil ve ilkbahar-yaz 2020 tırnak trendleri bizi şaşırttı. Böyle küçük bir parça üzerinde sanki bir resmin tuvaline resim çizer gibi inanılmaz tasarımlar vardı. Bu tırnak trendlerinin (nail art) kıyafetler üzerinde önemli etkileri vardır. Tırnaklarda aplikelerin bu sezon yüksek olduğunu stilistlerin bu yöne odaklandığını gördük. İlkbahar-yaz 2020 oje ve tırnak eğilimlerinde kesinlikle herkes için bir şeyler var. Bu tasarımlara girmeden önce 2020 yılındaki tırnak-oje modasında neler var? sorusuna cevaplar bulmaya başlayalım. 2020 yılındaki baskın şekiller hakkında konuşalım.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-7
Kısa ve Yuvarlak Tırnaklar : Bu sezon pistlerde daha kısa tırnak eğilimleri gördük. Bu belkide moda dünyasının bakım kolaylığı olsun dediği bir şekildir. Kısa ve yuvarlak tırnak eğilimi için sevimli tarzlar birçok ton oje seçeneğide vardır.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-21
Oval Tırnaklar : Pratik,zarif olan bu tırnaklar her zaman tarzdır. Oval tırnaklara manikür yaptırıp çok aşırı uzun olmadan belirli uzunlukta bu tırnak şekillerine desenler yapılır.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-18
Badem Şeklindeki Tırnaklar : Doğal uzunlukta olan uzun süreli kullanılabilir. Uzun tırnaklara göre badem şeklindeki tırnaklara daha farklı şekiller uygulandığını gördük bu açıdan uzun tırnaklara göre şekiller farklı idi.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-3

2020 İlkbahar-Yaz Tırnak Desen Trendleri

1.Yarı Şeffaf Renkli Tırnak Trendi

Bu sezon büyük bir eğilimin olduğunu göreceğimiz tırnak şekilleri sade ve soyut güzel şekiller. Tasarımları ile değişiklik sunmak isteyenlerin oluşturduğu yarı şeffaf tırnaklar ilgi çekici cinsten.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-15

2.Üç Boyutlu Tırnak Trendi 2020 ilkbahar

Bu tırnaklar büyülüyor. Uzunluğu,kalınlığı inanılmaz 3 boyutlu aplikelerle bezenmiş tırnak trendi için tasarımcılara teşekkür ediyoruz. Bu tasarımlarla en yaratıcılığa ulaşıldı diyebiliriz. Birçok deseni bu tırnaklarda gördük.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-1ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-2

3.Küçük Desenli Tırnak Trendi

Çoğu tasarımcı öz güvenli ve korkusuz idi. Bu anlayışla tırnaklara anlam kattılar. Bu stilin eğlenceli ve spor olduğu konusunda hem fikiriz.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-4

4.Yaratıcı Çizgili Tırnak Modelleri

Tırnak şekilleri küçük olsa hatlar için çoğu şeyi yapmaya yetecek kadar sınırsız idi. Çizgilerde bir tırnak ifade katan önemli şekillerden bir tanesi. Yaratıcı çizgili tırnak modelleri ile kendi sınırlarınızı da aşacaksınız.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-22ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-23

5.Beyaz Renkli Tırnak Desen Trendi

Mükemmel uygulanmış ve zevkli kıyafetler uyum içinde beyaz tırnaklar harika olabilir. Yanlış seçilen bir kombin ile de çok sönük kalabilir.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-24
6.Baskın Renkli Tırnaklar

İlkbahar-yaz 2020 tırnak trendlerinde baskın gördüğümüz uygulama şekillerinden bir tanesidir. Renklerin harika olduğunu ve böylece tırnaklar daha tatlı olacağını konusunda fikir geliştirdik. Bahar ve yaz sezonu renksiz olmazdı.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-10

7.Şeffaf ve Çok Açık Renkli Tırnak

Sade,sağlıklı,doğal ama yine de benzersiz. 2020 yılın böyle manikür trendleri gördüğüm için mutluyum. Bu stilde Fransız ipuçlarında fazlasıyla gördük. Alexander Wang bu stili çok fazla kullanmıştı. Mulbery de de birkaç örneği vardı.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-16

8.Fransız Manikür Tırnak Trendleri

Düz eski Fransız manikürünü geri getirmek için oluşturulmuş trend. Geleneksel olmayan renk ve şekiller kullanılarak güncellenmiş. Ünlü manikürcü bayan Pop’un klasik desenler üzerine grafik desenler verdiğini gördük.

İlginizi Çekecektir: Yazın Oje Renkleri Hangisi?

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-13ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-14

9.Yumuşak ve Pembe Tırnak Trendleri

Bahar 2020 manikür trendlerinin en romantik olanları kesinlikle pembe renkli olanlardır. Bahar sağlığı yumuşak,parlak ve mükemmel.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-19
10.Mat Metalik Tırnaklar

2011 yılından itibaren kum oje trendini hatırlıyor musunuz? Küçük ince ve güzeldi işte 2020 yılında tekrar döndü. Tasarımcılar metalik altın ve gümüş mat renkler seçti bu sezon. Çok parlaklığa izin vermeden bir eğilim izlediler mat metalik tırnaklarda.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-12

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-11

11.Ombre Tırnak Trendleri 2020

Ombre tırnak elde etmek biraz zor görünüyor. Saçlardaki ombre rüzgarı bu yılla beraber tırnaklara da sıçramış. Şunu söyleyebiliriz gerçekten değişik ve hemcinslerinizden farklı olmak istiyorsanız denemelisiniz. Yaz günlerine çok uyumlu olduğunu da ekleyelim.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-17
12.İnce Şeritli Pırıltılı Tırnak Trendi

Özensiz bakmak tırnaklara yapılacak en büyük kötülüktür. Doğru ve eşsiz şekillerde tırnaklar için bakım ve desenler şarttır. İnce şeritlerle pırıltılı kombinasyonlar yumuşak ve tatlı oluyor. Bu trendi 2020 ilkbahar yaz sezonunda takip edin.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-8

Güzel Metalik Tırnak Tasarımları

13.Kırmızı Tırnaklar

Kırmızı her zaman daha seksidir tırnaklarda. Moda haftalarında Emporio Armani kırmızı trendini sıklıkla kullandın ve vurguladı. Geleneksel bir renk olsa da önemini yitirmeden yıllarca devam edecek.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-20

14.Bordo Tırnaklar

Daha koyu ve baştan çıkarıcı renk olan bordolar cesur seçim ama kesinlikle harika. Zıt değişik bir renk gibi görünse de bu sezonun en çok kullanılacak stillerinden.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-5

 

15.Gece Mavisi Tırnak Trendleri

Sıcak yaz günü geceleri için gece mavisi tırnaklar. DKNY,Marchesa gibi markaların tarzlarında gece mavisi vardı. Gökyüzünün bize çağırışım yapması da bu renge yönelmemizde çok etkili.

 

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendleri-nail-art-6

Güzel Metalik Tırnak Tasarımları

16.Parlak Tırnaklar

Mat renkleri sevmeyenlerde unutulmamış ve parlak yansımalara da yer verilmiş. Yuvarlak ve oval şekilli tırnaklar için gri,turuncu,nane rengi parlak tonları tercih edilmiş.

ilkbahar-yaz-2017-tirnak-trendlerinail-art

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.