16 Kız Kardeş Dövme Modelleri 2020

16 Kız Kardeş Dövme Modelleri 2020

  Aile sevgisi dünyadaki her şeyden daha güçlüdür. Eğer bir kız kardeşiniz varsa ömür boyu aranızda ayrılmaz bağ olsun istiyorsanız 16 kız kardeş dövme modelinden birini seçmelisiniz. Kız kardeşiniz,ailenizin önemli bir ferdi ve her zaman arkadaşınız gibidir ve aynı zamanda güvenebileceğiniz kişidir. Eşleşen dövme modelleri ile bu bağınızı göstermek istemez misiniz? Bu kız kardeş dövme modellerinin bazıları daha özeldir çünkü arkalarında gerçek anlamları vardır. Siz ve kardeşiniz beraber dövme yaptırmayı planlıyorsanız o zaman ikiniz de benzersiz ve anlamlı bir dövme modeli seçmelisiniz. Kız kardeş dövme modelleri birçok renk ve semboller ile birbirinden eşsiz tasarımları görmekteyiz. Bu kusursuz tasarımları yaptırmamak için insan kendini zor tutuyor. Şekillere gelince ise ilginç desenler,önemli semboller ve basit metin dövmeleri göze çarpıyor. Kız kardeş dövmeleri için yapmanız gereken vücut üzerinde aynı yeri seçmektir. Vücut üzerindeki aynı yerler neresi olabilir derseniz bilek,kol,ayak gibi yerler en uygun noktalardır. Şimdi de bu 16 kız kardeş dövme modelini yakından tanıyalım.

Kız Kardeş Dövme Önerileri

1.Bacakta Kız Kardeş Dövmesi

Uzun mesafelerde telefonla konuşan çocukları hatırlıyor musunuz? İşte uzun mesafedeki kız kardeşi anlatan güzel bir kan bağı dövme şeklidir.

1)bacakta kız kardeş dövmesi

2.Tarihli Kız Kardeş Dövmesi

Kardeşinizle doğum tarihlerinizi,yazarak yanına çizeceğiniz salıncakta sallanan kızla harika bir mizansel oluşturabilirsiniz. Hem resim hem de yazıyla beraber olan şık ve anlamlı bir dövme modeli.

2) kız kardeş dövmesi

3.Sonsuzluk Dövmesi

Bu dövme simgesi,sonsuz sevginizi temsil etmektedir.Omzunuzun az aşağı tarafına çizdireceğiniz klasik bir sonsuzluk ifadesi ile sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

3)sonsuzluk dövmesi

4.Simgesel Kız Kardeş Dövmesi

Bu dövmenin İngilizcesi ‘Pinky Promise’ olarak geçmektedir. Tam güven üzerine inşa edilmiş bir bağınız olduğunu simgeleyen sevgi dövmesidir.

4) 16 kız kardeş dövme modelleri 2017

5.Kola Yapılan Kız Kardeş Dövmesi

Büyük kız kardeş ile küçük kardeşin doğum tarihleri olduğu gibi kola işlenerek yapılır. Gerçekten muhteşem gözüküyor. Özgür olmanın simgesi diyebiliriz.

5)kola yapılan kız kardeş dövmesi

6.Çiçekli Dövme

Çiçekleri seven kardeş dövmesidir. Kollarına yapılacak değişik renkli çiçeklerle aralarında önemli bir bağ kurulacaktır. Biraz farklı olacak ama çiçek sapında kız kardeş kelimesi bu çiçeği bambaşka gösterecektir.

6)Çiçekli dövme

7.Parmaklı Kız Kardeş Dövmesi

Büyük kardeşin ve küçük kardeşin parmaklarının büyüklüğüne göre kola nakşedilmesidir. Tatlı ve şirin olan bu dövmeyi çok seveceksiniz. Küçük büyk ibareleri de çok hoş.

7) kız kardeş dövmeleri

8.Çizgili Dövme

Çizgi desenlerden oluşan kızlar için tasarlanmış. Desenlere özel anlamlar gizlenerek oluşturulmuş tatlı şekildir.

8)dövme modelleri

9.Ay ve Güneş Dövmesi

Ay ve güneşin mükemmel şekli kollara çizilerek çok ama çok yaratıcı bir fikir sunulmuş. Nasıl ay ve güneş döngü içindeyse kardeşlerde öyle mesajını taşıyan anlamlı dövme modelidir.

9)ay ve güneş dövmesi

10.Küçük Kedi Dövmeleri

Hayvan severler için tasarlanmış ve ortak olarak iki kız kardeşin sevdiği hayvan simgesi anımsatılmış. Tatlı küçük kedi dövmeleri çok hoş.

10)küçük kedi dövmeleri

11.Şık Kız Kardeş Dövmesi

Omzun arka kısmında oluşturulmuş Afrika fiileriyle öyle ulaşılmaz bir simetriyle bütünlük sağlanmış ki görenlerin tekrar tekrar bakacağı bir 2020 dövme şeklidir.

11) şık kızkardeş dövmesi

12.Desenli ve Anlamlı Dövme

Emek verilerek oluşturulmuş ve özel bir anlam yüklenmiş birazcık büyük ve üç boyutlu tasarımla oluşturulmuş detaylı dövme stili.

12) desenli ve anlamlı dövme

13.Baykuşlu Kız Kardeş Dövmesi

Harika bir baykuş şekli ile bağ kurularak anlamlı hale getirilen bu dövme çok şirin ve hoş,bileklere yapılması yönüyle de görünür özelliğe sahip.

13)baykuşlu kız kardeş dövmesi

14.Çizgi Karakterli Dövme

En sevdiğiniz Powerputf kız ve kardeşi ile aynı bölgeye yaptıracağınız çizgi karakterli dövme modelidir. Ayak bileklerine kesinlikle çok hoş olacaktır.

14) çizgi karakterli dövme

15.Renkli Dövme Stili

Renklerle kardeşinizi sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Renkler kardeşliğin dilidir. Güzel bir simgesel anlam taşır. Renklerle aranız iyiyse bu tam sizlik demektir.

15)kız kardeş dövme modelleri 2017

16.Ayakta Üçgen Dövmeleri

Ayak üstünde güzel üçgen dövmelerle farklılığı ve kardeşliği yakalayabilirsiniz. Kesinlikle farklı ama bir o kadarda güzel bu dövmelere aşık olacaksınız denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

16)en güzel kız kardeş dövmeleri

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.