En Yeni Halı Modelleri

En Yeni Halı Modelleri

Hem evde hem salonda olmazsa olmaz parçalardan biri kesinlikle halılardır. Halılar evimizin dekorasyonunda oldukça büyük rol oynar. Hem dekorasyonda büyük bir tamamlayıcı olurlar hem de oldukça kolaylık sağlarlar. Eski dönemlerin halısı oldukça kabarıktır. Özellikle robot süpürgesi olanlar için büyük bir problemdir. Fakat en yeni halı modelleri hem robot süpürgelerin kâbusu olmuyor hem de birbirinden şıklığı ile sizleri büyülüyor. En yeni halı modelleri sayesinde evinizin ayrı bir tarzı olacak. Çeşitli renklerde ve modellerde olması sayesinde ise kendi evinize uygun modeli bulmanız oldukça kolay olacaktır. Dilerseniz odanıza dilerseniz salonunuza evinizin her köşesine yerleştirebilirsiniz. Temizlik açısından kolay olması için makineye atılınca yıkanabilir halıları tercih edebilirsiniz.

En Yeni Halı Modelleri

Renkli Halı Modelleri

Eviniz oldukça sadeyse ve renklendirmek istiyorsanız renkli halı modelleri tam olarak size göre olacaktır. Özelliklede salonunuzu ya da odanızı kullanacağınız yeri tamamlayacaktır. Bu halı modellerini kullanırken evinizin dağılmasını önlemelisiniz. Aksi halde yerler karmaşık olacaktır. Çok toz göstermeyen halı türlerinden oldukları içinde temizliği oldukça kolaydır. Seçeceğiniz halılar dekorasyonu önemli yapmaktadır. Örneğin resimdeki bordo renk halıyı evinizde kullanmak istiyorsanız eğer evinizdeki mobilyaların açık renk olması çok önemlidir. Aksi halde oldukça boğucu sıkıcı bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca evinizi bohem tarzda döşediyseniz bu halıların yanındaki ipler sizin için bir artı olacaktır. Çünkü bu küçük detay tam olarak bohem tarzı yansıtmaktadır.

En Yeni Halı Modelleri

Evinize Uygun Yünlü Halı

Eğer klasik sade halılardan hoşlanmıyorsanız ya da salonunuz daha çekici hale gelsin istiyorsanız yünlü halı modelleri deneyebilirsiniz. Bu halı modelleri her ne kadar evinize çok yakışacak olsa da ne yazık ki temizlikleri ve bakımları oldukça zordur. Düzenli olarak yıkamalı ve her gün süpürmeniz gerekmektedir. Ayrıca çok fazla robot süpürge modelleri bu tarz halılarda ne yazık ki işe yaramaz olabiliyor. Bu modelleri kullanırken ayda bir yıkamaya verdiğiniz zaman hem halınız temiz olacak hem de içiniz rahat olacaktır. Bu tarz halı modellerini genellikle gold detaylı mobilyalara sahip olan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Çünkü gold detayı ile bir bütün sağlayarak evinizi oldukça gösterişli hale getirebilirler.

En Yeni Halı Modelleri En Yeni Halı Modelleri En Yeni Halı Modelleri En Yeni Halı Modelleri En Yeni Halı Modelleri En Yeni Halı Modelleri En Yeni Halı Modelleri En Yeni Halı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern Evler İçin Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.