Erkek Kot Gömlek Kombinleri

A+
A-
Erkek Kot Gömlek Kombinleri

Merhaba sevgili arkadaşlar. Her ne kadar genel olarak kadınlara ve kadın modası hakkında yazı yazsak da siz sevgili erkek takipçilerimizi de unutmuyoruz ya da sevgilisi/ kocası için sürpriz yapıp ona kot gömlek almak isteyen hanımları. Erkek kot gömlek kombinleri birazdan da göreceğiniz gibi aslında oldukça sade ve şık. Özellikle spor giyimi benimseyenlerin kumaşı olan kot ceket üzerinizde oldukça şık duracak. Hem sabahları günlük hayatın içindeyken giyebilirsiniz hem de akşam arkadaşlarınızla buluştuğunuzda giyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve basit olsa da doğru takılarla ve renklerle giyildiğinde her ortamda öne çıkacaksınız. Eğer hazırsanız görsellerimiz yardımıyla bunu anlatalım.

Erkek Gömlek Kombinleri

Klasik Mavi Erkek Kot Gömlek Kombinleri

Bildiğiniz gibi kotlar oldukça farklı renk ve modellerden üretiliyor. Bizler size bunu anlatırken mavi klasik kot gömlek kombinleri ile başlayacağız. Bu yıl erkek kot gömleklerinde koyu mavi renkler daha popüler. Tabii ki tek düz renk istemeyenler ağartılmış kot gömlek modellerine yönelebilirler. Mavi kot gömlek altına giyeceğiniz düz beyaz tişört oldukça klasik ancak bir o kadar da spor bir görüntü oluşturacaktır. Bu model altına isterseniz yine kot kumaştan yapılmış pantolonlar tercih edebilirsiniz. Erkek kot gömlek kombinleri yaparken mevsimlerin aslında çok önemi yoktur. Bunun nedeni örneğin kış aylarındaysanız üstünüze isterseniz mont giyip sıcak kalabilirsiniz ve pantolon tercihinizi kalın kumaşlardan yapabilirsiniz. Eğer ilkbahar ya da sonbahar için o günün havasına uygun davranmalısınız.

Erkek Kot Gömlek Kombinler

Erkekler için kot gömlek kombini yaparken az önce de dediğimiz gibi o günün hava şartlarını dikkate almanız gerekmektedir. Örneğin yaz ayları için pantolon yerine şort tercih edebilirsiniz. Fazla kısa olmayan yaklaşık dizlerinizin üstünde biten bir kot şortla harika olacaksınız. Size tavsiyemiz kot gömleğinizin renginin şortunuzdan daha açık renkte olmasıdır. Bununla beraber kolye, saat ve bileklik gibi takıları da kullanmanızı tavsiye ederiz. Künye gibi kolyeler oldukça şık duracaktır. İpli kolyeler kombininizin sadeliğine biraz fazla olabilir bu yüzden kolye için künye gibi metalleri tercih edebilirsiniz. Saat ve bileklik için olan önerilere ise aşağıda devam edeceğiz.

Erkek Kot Gömlek Kombinleri

Erkekler İçin Renkli Kot Gömlek Kombin Önerileri

Görselimizde gördüğünüz gibi bir takıyı kullanmak zorunda değilsiniz. Birden fazla takıyı kombinleyebilirsiniz. Pembe kot ceketli olan görselde de gördüğünüz gibi hem güneş gözlüğü hem bileklik hem de kolye kullanabilirsiniz. Özellikle bilekliklerde aşırı kalın olmayan ve aşırı süslü olmayan modelleri tavsiye ediyoruz. Demir ve türevleri olan metalleri bileklikler için tavsiye etmiyoruz ancak özellikle bilekliklerde deri kullanabilirsiniz. Saat kullanacaksanız saatinizin kabzasına göre hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Örneğin eğer saatiniz deri kabzalıysa bilekliğinizi de deriye göre seçebilirsiniz. Misal vermek gerekirse deri siyah kabzalıysa bilekliğinizi de siyah deri renkte seçebilirsiniz. Bizler özellikle yaz kombinleri için kahverengi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Erkek Kot Gömlek

Erkekler kot gömlek kombinlerini eğer güneş gözlüğüyle süslemek isterlerse güneş gözlüğünün rengini kolye, saat ve bileklikle değil de ayakkabı ile kombinlemeniz daha iyi olacaktır. Böylece gerçek anlamda baştan ayağa tamamlanmış görüneceksiniz. Gözlük modelinin seçimini ise dikkatli yapmak gerekir. O sıralarda en popüler olan değil de yüz biçiminize en çok uyan gözlüğü tercih etmelisiniz. Gözlük rengi ve ayakkabı aynı renk olmalı desek bile bildiğiniz gibi siyah ve kahverengi klasik renkler olmasına rağmen erkekler arasında pembe ve yeşil güneş gölüğü gibi pek çok farklı renkte güneş gözlüğü modeli bulunmaktadır. Bu renkler aşırı dikkat çekici olduğu için ayakkabılarınızı daha sade tutmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için Siyah Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Kadınlar için Siyah Kombin Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.