Yeşil Renkli Abiye Elbise Modelleri

A+
A-
Yeşil Renkli Abiye Elbise Modelleri

2019 yılının en moda renkleri arasında yeşil yer almaktadır. Durum böyle olunca yeşil rengi tüm kıyafetlerde olduğu gibi abiye elbise modellerinde de sıkça görmekteyiz. Yeşil renkli abiye elbiselerde renk ön planda olduğu için fazladan çok fazla bir detaya ve abartıya gerek yoktur. Son yılların modası olan dantel işlemeleri yeşil renkli abiye elbiselerde de sıkça görmekteyiz. Vücudu saran formda hazırlanan genellikle diz altı ve diz üstü modelleri bulunan bu elbiseler özel günlerde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yeşil renkli abiye elbise modellerinde parlak taş işlemeleri ve pullar da ön plana çıkarılıyor.

yesil-renkli-abiye-elbise-modelleri-2

Yeşilin zarifliğini ve modernliğini ön plana çıkaran parlak taşlar özellikle de düğünlerde ve nişanlarda tercih edilmek üzere üretilmiş yeşil abiye elbiseleri süslüyor. Sade şıklıktan yana olanlar için ise straplez modeller, kalp straplez modeller ve tek kollu abiye modellerin bu yıl ön plana çıktığını görüyoruz. Bunun yanında balık etek formundaki abiye elbiselerde de son yıllarda pek çok yeşil tonunun kullanıldığını görüyoruz. Bu modellerde genellikle etekler ve etek uçları zarif taşlarla süsleniyor ve elbise zenginleştiriliyor. Yeşil renk, özellikle de sarışın ve buğday tenli bayanların en önce tercih etmesi gereken modeller arasında yer alıyor. Bayana canlılık ve hareket kazandıran yeşil renk doğru kullanıldığı zaman bayanlara çok şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Abiye elbise modeli seçimlerinizi yaparken vücut proporsiyonunuzu göz önünde bulundurarak seçimler yapmalı ve kusurlarınızı kapatacak elbiseleri tercih etmelisiniz. Her boy ve kilodaki bayan için uygun abiye elbiseler bulunmaktadır. Vücudunuzu tanıyarak yapacağınız elbise seçimleriniz sizin olduğunuzdan daha zayıf ve güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.