Dantelli Balık Etek Gelinlik Modelleri

Dantelli Balık Etek Gelinlik Modelleri
17 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 4.413 kez okundu.

Heyecanlı gelin görmeyeniniz oldu mu hiç? Ben uzun süreden beri heyecanla hazırlık yapmayan gelin adayı ile karşılaşmadım. Zaten gelin adayı olmak başlı başına heyecan getirmiyor mu? Şöyle biraz geçmişe dönüp, gelin olduğumuz zamanlara geri dönelim.

dantel balık etek gelinlik modelleri (10)

Bu zamanlarda bizlerde heyecanlı değil miydik? Evet hepimiz heyecanlıydık. Özellikle de yeni gelinliği seçerken ki heyecanımız hiçbir yerde görülmemişti. Şimdilerde de yeni gelin adaylarımız için seçimler yapmaya başladık. Bu seçimlerde daha çok heyecanlarına bir kat daha heyecan katacak koleksiyonlar var.

dantel balık etek gelinlik modelleri (4)

Özellikle ünlü markaların tasarımlarında son derece ilgi çekici renkleri olduğunu görebilirsiniz. Tabi siz yine de beyaz rengini tercih edebilir, buna uygun tasarımları inceleyebilirsiniz. Dantelli balık etek gelinlik 2014 modelleri arasında en çok şaşırtan tasarım siyah, mavi, somon gibi renkli kemerler kullanılmaya başlanmıştır.

dantel balık etek gelinlik modelleri (5)

2014 balık etek gelinlik model olarak belden sonra oldukça kabartmalar vardır. 2014 balık etek dantelli gelinlik tasarımı olarak bel kısmında büyük bir fiyonk yer alacaktır.Bu fiyonklar mavi, pembe, siyah gibi renklerde olmaktadır. Ayrıca straplez, askılı, uzun kollu modeller de pek çok stil karşımıza çıkıyor.

dantel balık etek gelinlik modelleri (9) dantel balık etek gelinlik modelleri (8) dantel balık etek gelinlik modelleri (7) dantel balık etek gelinlik modelleri (6) dantel balık etek gelinlik modelleri (3) dantel balık etek gelinlik modelleri (2) dantel balık etek gelinlik modelleri (1)

Kırışıklıkları Azaltmanın Etkili Yolları
Düz Saç Modelleri 2014

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git