Dantelli Balık Etek Gelinlik Modelleri

A+
A-
Dantelli Balık Etek Gelinlik Modelleri

Heyecanlı gelin görmeyeniniz oldu mu hiç? Ben uzun süreden beri heyecanla hazırlık yapmayan gelin adayı ile karşılaşmadım. Zaten gelin adayı olmak başlı başına heyecan getirmiyor mu? Şöyle biraz geçmişe dönüp, gelin olduğumuz zamanlara geri dönelim.

dantel balık etek gelinlik modelleri (10)

Bu zamanlarda bizlerde heyecanlı değil miydik? Evet hepimiz heyecanlıydık. Özellikle de yeni gelinliği seçerken ki heyecanımız hiçbir yerde görülmemişti. Şimdilerde de yeni gelin adaylarımız için seçimler yapmaya başladık. Bu seçimlerde daha çok heyecanlarına bir kat daha heyecan katacak koleksiyonlar var.

dantel balık etek gelinlik modelleri (4)

Özellikle ünlü markaların tasarımlarında son derece ilgi çekici renkleri olduğunu görebilirsiniz. Tabi siz yine de beyaz rengini tercih edebilir, buna uygun tasarımları inceleyebilirsiniz. Dantelli balık etek gelinlik 2019 modelleri arasında en çok şaşırtan tasarım siyah, mavi, somon gibi renkli kemerler kullanılmaya başlanmıştır.

dantel balık etek gelinlik modelleri (5)

2019 balık etek gelinlik model olarak belden sonra oldukça kabartmalar vardır. 2019 balık etek dantelli gelinlik tasarımı olarak bel kısmında büyük bir fiyonk yer alacaktır.Bu fiyonklar mavi, pembe, siyah gibi renklerde olmaktadır. Ayrıca straplez, askılı, uzun kollu modeller de pek çok stil karşımıza çıkıyor.

dantel balık etek gelinlik modelleri (9) dantel balık etek gelinlik modelleri (8) dantel balık etek gelinlik modelleri (7) dantel balık etek gelinlik modelleri (6) dantel balık etek gelinlik modelleri (3) dantel balık etek gelinlik modelleri (2) dantel balık etek gelinlik modelleri (1)

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Mini Etek Kombinleri başlıklı makalemizde ilkbahar mini etek modelleri ve mini etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.