Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri

Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri

Kıvırcık saçlarda saçın doğasını bozmadan toplanan her türlü model iyi görünür. Yeterki yüze yakışacak modeli yakalayalım. En zor olanda at kuyruğu yapmaktır. Çünkü saç kıvrıldığı için yukarıya toplanacaktır. At kuyruğu yapıldığında çok kısa bir görüntü elde edilir.

kıvırcık saç modelleri (1)

Bu görüntüyü engellemek için saçımızı kulak üstünden saçları yumuşakça yukarıya doğru alıp daha sonra bir poşet lastiğine iki tane toka takarak saçın dibine ilk tokayı takarız yavaşça çok fazla sıkmadan çevirdiğimizde ve daha sonra diğer tokanın ucunu dibe toplarız.

kıvırcık saç modelleri (9)

Kıvırcık saçlı hanımlar işyerlerinde de tabiki kendi saçının doğasında modelleri tercih etmeli eğer saçları çok kabarmıyor ise açık bırakabilirler. Ama eğer saçlarında çok kabarma veya aynı gün yıkanmamışsa şekilde bozukluk varsa tabi ki toplamaları tercih edilmelidir.

kıvırcık saç modelleri (4)

Kısaca toplamak istediklerinde saçları avuç içinde alıp bir başparmağının içinden tutarak çevirdiklerinde bir veya bir kaç toka yardımıyla tutturarak saç uçlarını da topuzun içinde bırakarak çok rahat pratik bir toplamaya kavuşabilirler.Dolayısiyle bu tip toplamalarla işyerlerinde daha derli toplu bakımlı ve düzgün görüntü elde edilebilir. İsterseniz tabiki sağdan soldan küçük tutamlar düşünülebilir.

"Wonderland - Alice Through A Whole New Looking Glass" Broadway Opening Night - After Party kıvırcık saç modelleri (8) kıvırcık saç modelleri (7) kıvırcık saç modelleri (6) kıvırcık saç modelleri (5) kıvırcık saç modelleri (3) kıvırcık saç modelleri (2)

Bir önceki yazımız olan Küllü Sarı Saç Rengi ve Modelleri başlıklı makalemizde küllü sarı saç rengi ve sarı saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.