Kış İçin 18 Saç Rengi Seçeneği

A+
A-
Kış İçin 18 Saç Rengi Seçeneği

Kış ayları sıcak şeylere sarınmanın ve havalar soğudukça, geceler uzadıkca sezonun değişmesini kucaklamanın zamanıdır. Tabi ki bunlar gibi moda da havaların soğumasıyla birlikte değişir, işte biz de diyoruz ki – neden saçlarımız da değişmesin ki? Kendinizi fantastik hissetmek için yepyeni bir saç stili gibisi yoktur- ve bunu yapmak için kıştan daha güzel bir sezon mu var? İşte size değişim için kullanabileceğiniz bizim en çok beğendiğimiz saç renklerinin bir listesi

Hareketli Gümüş Dalgalar

Grinin feminen ve oldukça hareketli bir saç rengi olamayacağını kim söylemiş? Bu göz alıcı saç stili gümüşün gizemli havasını ışıltılar ile birleştirerek harika bir sonuca ulaştırmış, aynı zamanda da renklerin birbirine karışımı başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek oldukça basit ve havalı bir görünüm kazanılmış.

Çivit – Gümüş Dalgalı Küt Saç- Balyaj Saç Stilleri

Çivit + gümüs = cennette yapılan bir karışım. Ama gerçekten, bu iki tonun birbiriyle sarılmasını kim güzel bulmaz ki? Saçlar gerçekten göz alıcı bir güzellikte ve kesinlikle hacmi de daha fazla gösteriyor.

Koyu Pembe/ Gri Saçlar -Küt Saç Kesimi

Renk değişimi yapılmadığı zaman küt saçlar biraz sıradan durabilir, fakat küt kesilmiş saçlarınızı renklendirerek işleri hareketlendirebilirsiniz. Bu göz alıcı, mistik görünümde ise koyu pembe dipler ile gümüş rengi uçlar kullanılmış. Bu küt saçı hareketlendirmek ve renkleri daha iyi sergilemek içinse saçlar dalgalandırılmış.

Dalgalı Doğal Gri- Kalın Saçlar İçin Balyaj Küt Saç Stilleri

blank

Yıllar boyunca kadınlar beyazlayan saçlarını saklamaya çalışmışlardık, bunu yaşlanmanın bir işareti olarak gördükleri için, fakat kim düşünürdü ki bu rengin 2017’nin en büyük trendlerinden biri olacağını. Bunu söylemişken, saçlarınızın beyazlayan kısımlarının görünüşünü tamamlayan bir parça olmasına ne dersiniz? Uzamalarına izin verin ve bunu kendi lehinize kullanın. Bu oldukça feminen görünümü tamamlamak için de dalgalar kullanabilirsiniz.

Gri Ombre-Uzun Saç Renklendirme Fikirleri

Grinin saçları hareketlendirmek için kullanılacağını kim düşünürdü? Bu göz alıcı stilde koyu çikolata renkli saç dipleri ile uçlara eklenen gri ile gölgeli bir efekt verilmiş. Saçlar orta kısımda kahverenginin harika bir tonu ile birleştirilmiş, uçların hafif kıvrılması ise daha hacimli bir görünüm kazanılmasını sağlamış.

Gizlenmiş Pembe ve Dalgalı Gri Küt Saç Kesimi

Modaya uygun, yaşı ilerlemiş hanımlar bu modeli kesinlikle değerlendirmeliler. Uzunluk daha genç bir hareketlilik katmak için ideal, aynı zamanda bu teoriyi dalgalandırılan stil ile de devam ettirmişler. Bütün bu görünüşü birleştirmek için ise koyu gri tonları kullanılırken araya pembe renkler de gizlenerek harika bir zıtlık ortaya çıkarılmış.

Siyah-Kızıl Ombre Karışımı-Uzun Saçlar İçin V-Kesimi

blank

Bu hanımın uzun ve güzel saçları dip kısımlarda derin ve parlak bir siyah ve uçlara doğruda hem havalı hem de sıcak bir kızıl ile birleştirilmiş ve bugüne kadar gördüğümüz en başarılı ombrelerden biri haline gelmiş. Bu harika renk geçişlerini sergilemek için saçlar düz şekilde bırakılmış, bu saç stili gerçekten kış ayları için harika- siz de öyle düşünmüyor musunuz?

Kahverengiden Karamel Balyaja: Ombre, Balyaj

Bu modaya uygun inanılmaz saçlara bakmaya doyamadık- dalgalandırılmış saçları gördüğümüz en göz alıcı renklendirmelerden birine sahip- tabi ki bunun sebebi de renklendirmenin çok iyi yapılmış olması! Saçlar oyu kahverengiden karamelin sıcak tonlarına balyaj tekniği ile getirilmiş, daha açık renklerdeki uç kısımlar da güneşle öpülmüş bir efekt katmış.

Metal Grisi Uzun Küt Saç Kesimi- Balyaj Saç Stili

Bir Grand Torino filminden çıkmış gibi görünmek ve bunu yaparken de seksi görünmek istiyorsunuz? İşte modeliniz bu olmalı. Saçlar düz şekilde küt kesilmiş, kahküller yüzün çerçevelenmesini sağlamış fakat burada durulmamış. Oldukça hoş bir metal gri renk kullanılarak daha derin ve göz alıcı bir model elde edilmiş.

Kül Sarısı ve Kahverengi

blank

Bu kadının göz alıcı makyajı ve giyimindeki şahaneliğe değinmezsek eğer, saçlarının da ne kadar mükemmel olduğunu görebilirsiniz-kış ayları yenilemesi için harika! Üst kısımlar daha koyu, kül sarısı hatta griye çalıyor biraz, bu görünüm de modaya uymasını sağlıyor. Alt kısımlar ise daha koyu çikolata kahvesi renklerinde, bu iki renk ise birbirini harika şekilde tamamlıyor.

Açık Sarı Uçlar: Katlı, Dalgalı Saç Stili

Bu göz alıcı modelde kahverengi ve sarı tonlar kullanılmış, güzel bir balyaj tekniği ile birleştirilen bu renkler, kış ayları için ideal şekilde dalgalandırılarak sergilenmiş. Dip kısımlarda koyu kahverenginden daha açık tonlara kullanılmış ve uç kısımlar sarı olarak tercih edilmiş- bu salaş dalgalı modele bayıldık.

Mavi Dalgalar

Gri trendinin daha salaşı için, böyle egzotik bir mavi kullanabilirsiniz. Burada kullanılan çok sayıda renk güzel şekilde harmanlanmış, kahverengiler, sarılar,maviler ve gümüş renkleri kullanılmış. Uç kısımlardaki dalgalar ise renklerin daha güzel şekilde sergilenmesine yardımcı olmuş.

Pembeye Çalan Kahverengi

Bu göz alıcı saç stili bizim gördüklerimiz arasında en güzel renklendirmeye sahip olanlardan biri! Pembe, Kurşun ve Kahverengi gerçekten oldukça parlak, ışıltılı bir şekilde karıştırılmış ve oluşan sıcak ton kış için mükemmel bir hal almış. Bu modaya uygun saç stili düz ve salaş bırakılarak bakmaya doyulmayacak bir şekilde sergilenmiş.

Sarıdan Kahverengiye Su Dalgaları

Gördüğümüz en güzel modellerden biri buradaki su dalgalarına sahip olan sarı model. Bu kahverengiden sarı balyaja eriyen renkte, dip kısımlarda koyu kahverengi kullanılırken uç kısımlarda açık sarı tercih edilerek göz alıcı bir renk oluşturulmuş. Salaş su dalgaları kullanılmış ve gerçekten başarılı bir günlük model haline gelmiş.

Griden Maviye Küt Saç Stili: Ombre, Balyaj Kısa Saç Stili

blank

Bu göz alıcı küt saç stilinin arkaları daha kısayken ön kısımda yüze harika şekilde düşen katlar oluşturulmuş. Bu harika saç stili ise koyu griden maviye karışan ombre ile tamamlanılarak hem parlak, hem göz alıcı mükemmel bir model ortaya çıkarılmış.

Koyudan Açığa Mavi Dalgalar

blank

Son zamanlarda bu tarz saç stilleri oldukça moda, bu kadının saçkarına baktığımız zaman da sebebini anlamak çok zor değil! Saçın dip kısımları oldukça koyu bir maviye boyanmış ve alt kısımlarda ombre ile daha açık bir mavi kullanılmış, buraların aynı zamanda hafif bir gri görünümü de mevcut. Saçlar hafif şekilde dalgalandırılmış, bu sayede renk geçişlerini görebilirsiniz, üst kısımlar ise ufak bir topuz ile toparlanmış durumda.

Koyudan Açık Sarıya Küt Saç Stili

blank

Bu göz alıcı küt saçlar bizim kalbimizi çaldı! Ortadan ayrılan ve çene hizasına kadar düşen saçlar arka kısımlarda omuz uzunluğunda ve dağınık bırakılarak daha hareketli bir görünüme sahip olmuş. Bu hanım oldukça güzel koyudan açığa sarı ombre kullanmış, sarı kısımların yüzüne düşmesi ise bu görünümü mükemmel hale getirmiş.

Koyudan Açık Kahverengiye Bukleler: Dalgalı, Omuzlarda Saç Stilleri

Bu göz alıcı küt saçlar resmen harika renk geçişlerini sergilenmek için özel olarak şekillendirilmiş! Saçın üst kısımları harika bir kestane kahverengisi şeklinde seçilmiş ve alt kısımlarda balyaj ile daha açık kahverengi tonları kullanılmış. Saça bukleler eklenerek gerçekten mükemmel bir görünüm elde edilmiş.

 

Yeni sezonu kucaklamanın en güzel yolu saçlarınızı değiştirmektir- aynı zamanda da kendinize yepyeni bir görünüm katmış olursunuz! Sitemizde sizin için gelecek sezonda kullanabileceğiniz saç stillerini toparladık- hangisinin sizin favoriniz olduğunu bize söylemeyi unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.