Romantik Uzun Saç Modelleri

Romantik Uzun Saç Modelleri

Bu sezon saç modellerinde özellikle de uzun saç modellerinde romantik saç stilleri son derece öne çıkıyor. Romantik saç modelleri bu sezonun en iddialı saç stiller arasında yer alıyor. Daha çok dalgalı modeller şeklinde karşımıza çıkan romantik uzun saçlar.

uzun saç modeller (5)

Ayrıca örgülü saç modelleri de bu yıl romantik saç modelleri arasında en çok öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Romantik saç modelleri uzun saçlarda özellikle de hacimli dalgalar şeklinde karşımıza çıkan modellerde ve minik örgülü salık saçlarda, balık sırtı örgü modellerinde sıkça karşımıza çıkıyor.

uzun saç modeller (3)

Sizler için seçtiğimiz romantik saç modellerinde özellikle kahküllü modellerde katlı ve düz kesimler ön plana çıkıyor. Romantik saç modelleri topuz modellerinde de örgülü topuz dağınık topuz modelleri şeklinde görülmekte.

uzun saç modeller (7)

 

uzun saç modeller (9) uzun saç modeller (8)uzun saç modeller (6) uzun saç modeller (4) uzun saç modeller (2) uzun saç modeller (1)

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Su Dalgası Saç Trendi 2020 başlıklı makalemizde dalgalı saç modelleri, Saç Modelleri ve su dalgası saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.