2020 Saç Renkleri ve Fikirleri

2020 Saç Renkleri ve Fikirleri

Yeni yılla beraber birçok şeyde değişiklikler kaçınılmazdır. Yılın değişmesi bir çok şeyin gelişimine de öncülük eder. Nasıl moda fikirleri değişiyor bununla beraber saç renklerinin değişmesi de çok doğaldır. 2020 saç renkleri ve fikirleri size en moda fikirleri sunacaktır. Saç rengi bir bayanın büyük fark yaratacağı önemli bir stilidir. Bunun içinde yeni fikirlere sıklıkla göz atması gerekir. Soğuk zamanlar için biraz koyu renkleri havanın ısınması ile beraber birazcık daha açık renkler ön planda olacaktır. Bununla beraber cilt tonunuzu da kesinlikle atlamayın deriz çünkü uyumlu olması şarttır. İlla bu renk yeni moda diyerek diğer tercih etmesi hatası yapmayın. Öncelikle sorgulayın bu saç rengi bana yakışıyor mu deyin. 2020 saç renkleri klasik fikirlerle beraber yeni modern tarzları harmanlamış. Bu harmanlamayla beraber ortaya çok hoş öneriler çıkmış. Şunu unutmayın saç renklerinde birden ani değişimler olmuyor. Genelde eklemeler ve çıkarmalar oluyor. İşte 2020 saç rengi modası…

 

 

 

2020 Yılının Saç Renkleri Modası

 

1.Doğal Parlak Siyah

 

blank

 

Doğallığa önem verenlerin tercihler arasında yer vereceği fikirdir. Gerçekten bazı bayanlara parlak siyah o kadar güzel oturuyor ki tek kelimeyle harika diyebilirsiniz. Özellikle beyaz tenli bayanlar bu siyah renginde çok şanslı olacaklardır.

 

2.Sıcak Çikolata Saç Rengi

 

 

2020 yılının ana konsepti olabilir. Sıcak çikolatayı kullanabilirsiniz ya da tarçın kahve de alternatifiniz olabilir.

3.Koyu Kahve Ombre

 

 

Özellikle yaz dışındaki mevsimlere hakim olacak bir ton koyu kahvedir. Koyu kahve ombre çok popüler olacak. Favoriler aranıza girebilecek cinsten bir öneri kesinlikle.

 

4.Bakır Saç Renkleri ve Tonları

blank

 

Cildiniz için doğru bakır tonunu seçmeye özen gösterin. Bakır saç renginin bu sezon çok fazla yükselişte olacağını söyleyebiliriz. 2020 yılı bakır yılı olacak diyebiliriz. Onun için bu noktanın altını çizelim. Moda haftasında bakır rengi saçların çok fazla hakim olduğunu da gördük.

5.Konyak Rengi Saçlar

 

 

Dışarıda hava soğuk sizin sıcak bir saç rengi şöminenin karşısında oturmanız gerekir. İşte bu konyak rengidir. Kızıl tonların hakim olduğu bu yansıma gerçekten çok tatlı.

 

6.Gül Saç Rengi

 

 

Seksi gül saç rengine ne dersiniz? İlk başta çıkış adı rose gold ama sonradan direk gül rengine döndü. Yaz günleri çok çekici özelliktedir.

 

7.Sarı Ombre

 

 

Son zamanlarda ombrenin ne kadar çok tercih edilmekte olduğunu herkes bilir. İşte ombrenin kendi içinde bin bir çeşidi vardır bunlardan en öne çıkan sarı ombre.

 

Ombre Saç Rengi Fikirleri 2020

 

8.Mat Sarı Saç Rengi

 

 

Özellikle kış sezonunda parlak renklerle değiştirilerek mat görünümlere yer verilebilir. 2020 kış sezonu bahar ve kış aylarında mat sarı tercih edilebilir. Mevsimlere göre saç tonlarını değiştirmenizde fayda var.

 

9.Sarı ve Gümüş Karışımı Saç Rengi

 

 

İdeal bir sarı renk mi arıyorsunuz? İşte yeni bir öneri sarı ve gümüş karışımı saç rengi. Yaz kış kullanılabilme özelliği sunuyor. Ayrıca karışım olduğu içinde çok yönlü bir tarz katabilir kişiye.

 

10.Saf Gümüş Saç Rengi

 

 

Yükselen bir trend olmaya devam ediyor. Saf gümüş saçlar çok popüler diğer adı gri saç rengidir. Bu tonu ünlülerde de çok fazla görüyoruz. Bu tonla beraber mor şampuan kullanmayı unutmayın. Çünkü bu rengin ömrünü uzatıyor. Yeni yılla beraber kendinizi gözden geçirerek böyle bir yansımaya ihtiyaç duyup duymadığınız sorgulayın.

 

11.Doğal Sarı Saç Rengi

 

 

Doğal bir görünüm istiyorsanız cilt tonu ile birleşen bir saç rengi seçin.  Bu şekilde teninizle harmanlanmış bir görünüm ortaya çıkar. Açık renkler bir illüzyon etkisi de oluşturabilir. Doğala yakın sarı renkler bu sezonun favorisi olacak.

 

12.Blorange Saç Rengi

 

 

Adını bile yeni duymuş olabilirsiniz. Kan portakalı rengin ilham alınmış bir tondur. Ünlülerin özellikleri ilgisini çekmiş gibi, her geçen gün daha da fazla deneniyor. Birazcık marjinal olduğunu söylememiz doğru olur. Bu rengin ombresini de deneyebilirsiniz. Her tümden değişikliğe cesaret edemiyorsanız ombre iyi bir fikirdir.

 

13.Bal Köpüğü

 

blank

 

Sonbahar için daha koyu özellikli renkler tercih etmekte fayda var. Bunun için bal köpüğü favoridir. Bu renk her zaman ön planda olmuştur moda olmaya devam ediyor.

 

Karamel Saç Rengi ve Detayları 2020

 

 

14.Baharatlı Sarı Saç Rengi

 

blank

 

Yumuşak kahverengi tonunda altın sıcak rengi vurgular çok hoş gözüküyor. Parlayan ışıltı güzel bir renk istiyorsanız bunu deneyin.

 

15.Bronde

 

blank

 

Saç köklerini koyulaştırarak daha az bakımla güzel bir görünüm elde edebiliriz. Bakım çok kolaydır bu da tercih edilme sıklığını artırır. Uç kısımları ise kum rengi bir görünüm alır. Bu da güzel bir kontrast sağlar.

 

16.Mat Siyah

 

blank

 

Siyah ve tonları da öne çıkmaya başladı yeniden. Uzun dalgalı saç modelleri ile beraber kullanıldığında gerçekten harika. Mat siyahı tercih etmeniz halinde doğal görünümle beraber güzelliğiniz daha da ortaya çıkacaktır.

 

17.Soluk Platin

 

blank

 

Soluk platin hak ettiği değeri görecek gibi bu sezon. Gerçekten tarz bir görünüm katıyor bayanlara. Cool bir hava katmak isterseniz kendinize kesinlikle deneyin. Cildinize daha fazla parlaklık kazandırmak istiyorsanız uçlarını daha parlak yapın.

 

18.Koyu Çikolata Kahve

 

blank

 

Zengin, koyu çikolata rengi klasik çikolata kahveden biraz farklı. Bu ton çoğu cilt tonunu güzelleştirir bambaşka görünüme dönüştürür.

 

19.Mavi Gri Ombre

 

blank

 

Mavi renkle gri ombre birleştirilmiş ortaya iyi bir sonuç çıkmış. Pistlerde bu uygulamayı gördük deneyenler vardı. Bu işlem hem kısa saçlarda hem de uzun saçlarda çok iyi görünecektir.

 

20.Çivit Mavisi

 

blank

 

Mavi renklerden saçlarda artık çok etkin. Mavi deyip geçmeyin gerçekten çok çok hoş duruyor. Bu renge karşı ön yargılı olabilirsiniz ama bu ön yargınızı bu sene kırın. Özellikle yaz ayları için çok iyi bir tercih olabilir.

 

21.Çilek Sarısı

blank

 

Son derece parlak özellikli bir ton olduğunu ekleyelim. Birazcık kızıl tonlar hakim görünümü veriyor.

 

22.Gül Kuvartızı

 

blank

 

Pastel tonlardaki renkleri gördük onlardan biri yukarıda gül rengini belirttik. Bu biraz daha koyu özelliklisi onu vurgulayalım bütün tonları da moda oluyor bunu da ekleyelim.

 

23.Küllü Sarı Vurgular

 

24.Saç Uçlarında Altın Renkler

 

 

25.Çok Boyutlu Işıltılı Saçlar

 

26.Kahverengi, Altın, Kızıl Renk Birleşimi Saçlar

 

 

 

27.Koyu Işıltılı Saçlar

 

 

28.Kahverengi Saçlarda İnce Gölgeler Trendi

 

 

29.Koyu Kahve İle Renklendirilmiş Saçlar

 

 

30.Siyah ve Kahverengi Saçta Ombre

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.