Doğallığın Öncüsü Hibboux ile Uykuda Konfor Kaçınılmaz

Doğallığın Öncüsü Hibboux ile Uykuda Konfor Kaçınılmaz

Yatak seçiminiz, dinlenmenizin ardından başlayacağınız güne hazırlanmanız adına oldukça önem taşır. Kaliteli uyku için önemli olan etmenler arasında odanızın atmosferi olduğu kadar yatak seçiminiz de etkilidir. Eğer siz de uyku deyip geçmiyor ve konforunuzu uykudayken de sürdürmek istiyorsanız Hibboux sizin için tasarladığı ürünlerle tanışmanız için sabırsızlanıyor. Benzersiz uyku deneyimini sizinle buluşturmayı amaçlayarak rahat yataklar tasarlamayı sürdürüyor.

Rahat Yatak Seçimi Neden Önemlidir?

Uyku alışkanlığı kavramı kişiden kişiye değişse de kaliteli ve konforlu bir uyku herkesin hakkıdır. Kişisel alışkanlıklara bağlı olarak yapılacak seçim, direkt olarak uyku kalitenizi etkiler. Yatak alırken fark edeceğiniz gibi dikkat etmeniz gereken birçok unsur bulunur. Seçeceğiniz yatağın yüksekliği, karyolanızla uyumu, yumuşaklığı, dayanıklılığı ve elbette bütçenize uygunluğu dikkat edeceğiniz kriterler arasındadır. Unutmayın ki hiç kimse çalışacağı ya da keyifli vakit geçireceği bir güne yorgun başlamak istemez.

yatak

Sizin ve Bebeğinizin Omurgası için Dost

Birden fazla destek katmanına sahip olduğu için omurganıza dost bir seçenek haline gelen Botanic Hybrid yatak, uykunuzdaki hareketlerinizi destekler. Farklı uyku pozisyonlarında vücudunuzun doğal yapısına zarar vermeyen tasarımı ile içerisindeki 7 bölgeli paket yay seçeneği ile ideal basınç ortamını hazırlar. Omurganıza uyurken zarar vermiyorken cildinizi de düşünen Botanic Hybrid modellerde TENCEL™ Lyocell ve Cairfull kumaş tercih edilir. Kullanılan teknoloji, ihtiyacınız olan vücut sıcaklığınızı uyku boyunca saklarken cildiniz için yumuşak bir dokunuş sağlar. Tek kişilik yatak modelleriyle de karyolanıza uygun çeşitli ölçülerde tercih edebileceğiniz bu model için Hibboux’nun Botanic Baby Hibrit yatağı ile aynı konforu bebeğinize de yaşatabilirsiniz.

Ultra Dayanıklılık DHT Yay Teknolojisi ile Mümkün! 

Hibboux sayesinde elde ettiğiniz uyku kaliteniz kadar yatağınızın ömrü de uzun olsun istiyorsanız dayanıklı yay sistemleri sizin için ideal. DHT (Çift Tavlanmış Çelik) Yay Teknolojisi sayesinde bu konforu sürdüren Dream yatak modelinde aynı zamanda kimyasalı hayatınızdan çıkarmayı amaçlayan Purotex teknolojisi kullanılır. Hijyeni, diğer markaların aksine kimyasallarla sağlamayan Hibboux, aile üyelerini uykuda da korumaya devam eder. İnsan sağlığının tekstildeki güvencesi haline gelen OEKO-TEX® kalite sertifikasına sahip yataklar, gösterilen ekolojik özenin bir kanıtıdır.

yatak

Çiftler için Uyumlu Seçenekler, En İyi Yatak Modelleri

 Yaylı yatak modelleri arasında özellikle çift kişilik yatak seçeneklerinde gözde haline gelen Nest yatak, birbirinden bağımsız hareket edebilme özelliğine sahip hourglass yayları sayesinde uykunuzda değiştirdiğiniz her pozisyona kolayca uyum gösterir. Gece boyunca çok fazla hareket ettiğinizi düşünüyorsanız omurganızı desteklemek için Nest, iyi bir seçenek olabilir. Partnerinizle uyku esnasındaki hareketlerinizden etkilenmemeyi tercih edenlerdenseniz yatağın iki tarafı için size bağımsız hareket vadeden bu modeli uygun yatak fiyatları avantajıyla inceleyebilirsiniz.

Sizin için Güven, Hibboux için Mutluluk!

 Sadece yatak üretmeyi değil, uykunuzun tamamlayıcı parçaları olan yastık, yorgan, pijama ve nevresim modelleriyle sizi keyifli bir uykuyla buluşturmayı misyon edinen Hibboux, direkt satış politikasıyla müşteri memnuniyetini hedefler. Aynı zamanda tüm ürünlerinde doğallığı temel alarak yeniliğin gücünü hızlı teslimatla buluşturur. İnsan sağlığına verdiği değeri çevresindeki her canlıya da yansıtan Hibboux’nun kampanyalarına göz atabilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan 365 güne varan deneme seçeneği ile aradığınız güveni alışverişinizde hissedebilirsiniz. Memnun kalmamanız halinde koşulsuz ve kolay iade sürecinin bilinciyle ürünlerinizi talepleriniz doğrultusunda internet sitesinden rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Üstelik 2 yıllık deformasyon garantisi ve 10 yıllık yay garantisini berabere getiren tüm Hibboux modelleri bütçenizin de yanındadır! Siz de kendiniz ve verimli uykularınız için seçiminizi yapın, hiç olmadığı kadar zinde başlayacak günlere hazır olun.

 

Bir önceki yazımız olan Saç Dökülmesine İyi Gelen Yağlar başlıklı makalemizde Saç Dökülmesine İyi Gelen Yağlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.