Ece Uslu Saç Rengi

A+
A-
Ece Uslu Saç Rengi

Harika bronz teni ve herkesi kendine hayran bırakan popüler oyuncu Ece Uslu bildiğiniz gibi saçıyla çok fazla oynayan bir ünlü değil. Ece Uslu saç rengi nedir diye merak ediyorsanız Ünlü oyuncu saçını genellikle karamel kahverengi kullansa da ara sıra koyu kahverengi yaptığı dönemler olmuştur. Ünlü oyuncunun kendi saç rengi kumral olduğu için saçında bu tür boyalar daha uzun süre kalabiliyor. Ayrıca ara sıra saçını sarıya boyadığı ya da ışıltı olacak şekilde aralara attırdığı da görülüyor. Galerimizde ünlü oyuncunun pek çok farklı saç rengini kolayca bulabilirsiniz. Ece Uslu’nun saç rengini merak ediyorsanız ve bu ünlü oyuncu gibi saçlara sahip olmak istiyorsanız yazımızın devamına bakmalısınız.

Ece Uslu Saç Rengi

Ece Uslu Saç Rengi

Ece Uslu saç rengi az önce de dediğimiz gibi karamel kahverengi olsa da ünlü oyuncu bu saç rengini ve uzunluğunu her an değiştirebilir. Ece Uslu özellikle yaz aylarında saçlarını orta ya da kısa uzunluklarda küt kestirebiliyor. Ayrıca yaza uyum sağlamak için saçlarını sarı gibi açık renklere de boyuyor. Dikkat ederseniz ünlü güzel oyuncunun saç rengi değiştiğinde kaşlarının rengi de değişiyor. Özellikle saçlarınız ve boyanız arasında çok fazla renk farkı varsa o zaman sizler de Ece Uslu gibi saçlarınızı boyatabilirsiniz. Bu şekilde hem doğal bir görünüm elde edersiniz hem de saçlarınız ve kaşlarınız uyumlu bir görüntü sergilerler.

Rollere göre değişse de güzel oyuncu uzun ya da kısa saçlı olsa bile saçları her zaman bakımlı ve inik görünüyor. Saçlarınız Ece Uslu’nun aksine sürekli elektrikleniyorsa o zaman saçlarınızı tekrar nemlendirmeye ve bunun için tedavi yöntemlerine baş vurma zamanınız gelmiş demektir. Ece Uslu’nun doğal saç rengi aşırı koyu olmadığı için karamel kahverengi gibi renkleri daha gönül rahatlığıyla kullanabilse de eğer sizin saçlarınız koyu renkteyse ilk önce saçlarınızın rengini açmanız gerekmektedir. Saçlarınızın rengini açar açmaz boya yapmanızı ise önermiyoruz. Bir süre saçınıza dinlenmesi için zaman vermelisiniz ardından asıl renge geçmelisiniz. Eğer saçınızı sürekli boyuyorsanız o zaman saçınızı yakabilir ve oldukça yıpranmış bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Ece Uslu Kimdir?

1974 doğumlu İzmir doğumlu güzel oyuncu Ece Uslu, İzmir’in kurtuluşu olan 9 Eylül günü dünyaya gelmiştir. 14 yaşındayken annesi ile İstanbul’a taşındı. Öğrenci olduğu sıralarda Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosu’nda bir yıl boyunca görevler aldı. Daha sonra bir mankenlik ajansına yazılan güzel oyuncu o sıralarda fotomodellik ve çeşitli reklam oyunculuğu yapmıştır. Ece Uslu daha lise öğrencisiyken Esat Tekand ve Şahika Tekand’ın kurduğu “Stüdyo Oyuncuları” topluluğunda sahne sanatları eğitimi aldı ve performanslar sergiledi. O sırada daha 15 yaşındayken “İz Peşinde” dizisiyle televizyonla buluştu. Oyunculuk kariyerinin başka bir basamağı olan sinemayla ise 1991 yılında 17 yaşındayken Kadir İnanır’ın baş rolde oynadığı “Ah Gardaşım” filmiyle oldu.

İlk baş rolünü 19 yaşındayken yani 1994 senesinde “Kıvılcım” filmi ile almıştır. Tarık Tancan ile baş rolü paylaşan güzel oyuncu sonraki yıl “Yalancı” adlı filmle Mehmet Aslantuğ ile baş rol almıştır. 1995 yılında “Sahte Dünyalar” adlı dizide de rol almıştır. 1996 yılında “Kara Melek”, 2000 yılında “Üç Kadın” adlı filmlerde de rol almıştır. Televizyon ekranlarına ise 2002 yılında Zerda ile dönüş yaptıktan sonra bugüne kadar pek çok farklı film ve dizide rol almıştır. 2013 yılından 2016 yılına kadar sürmüş olan “Karagül” dizisi ile pek çoğumuz onu hatırlıyoruz. Güzel oyuncu bir süredir yapımlarda rol almamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Saç Mezoterapisi Nedir ve Fiyatı Nedir? başlıklı makalemizde Saç Mezoterapisi Nedir ve Fiyatı Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.