3 Numara Saç Hakkında Detaylı Bilgiler

3 Numara Saç Hakkında Detaylı Bilgiler

3 Numara Saç Modeli Nasıl Bir Stildir?

Bugünkü konumuz bir erkek saç modeli olan 3 numara saç. Bu erkek saç modeli kısa özellikli bir tarzdır. Çoğu erkek uzun saçlarla kendine karizma katamazken bazı erkeklerde tam tersine bu şekildeki kısa saçla bile tarzlarını konuştururlar. Buradaki 3 rakamı tarağın saçları ne kadar kısa yapacağını belirtir. Bu şekilde kesim sonucunda saçlarınızın uzunluğu ortalama 1.5- 2 cm kadar olur. Saçınızı sıfıra vermeden güzel bir şekilde kısa kestirmenin yolu olarak düşünebilirsiniz. Özellikle kirli sakalla kullanıma çok uygundur. Kirli sakalda kısa saç çok yakışarak uzun saçla yapamadığınız etkiyi yapabilirsiniz.  Gerçekten çoğu erkek hep uzun saç modeli arama eğilimindedir ve bu gibi kısa ve tarz saç modellerini kaçırır. Bizde bunu bildiğimiz için 3 numara saç modelleri hakkında daha iyi bilgilerle sizi aydınlatmak istedik.

 

3 numara saç

3 numara saç örnekleri

 

3 Numara Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

İşte bu nokta can alıcıdır. Çünkü bu numara bir saç şekillendirmesinden önce bilmemiz gereken önemli ayrıntılar vardır. Bu kısa özellikli saç herkese yakışmaz. Eğer sayacağımız özellikler size uyuyorsa hiç çekinmeden deneyebilirsiniz. Bu saç şekillendirmesinde kulaklar çok önemlidir kepçe kulaklarınız olmaması çok çok önem arz etmektedir. Renkli gözlü erkeklere daha çok yakışmaktadır. Seksi ve erkeksi bir hava katar bu da sizi bayanların gözünde daha eşsiz hissettirir. Kafa şeklinin de son derece düzgün olması şarttır. Çünkü saçlar kesildikten sonra kafa şekli ortaya çıkacaktır yani kamufle durumunuz kalmayacaktır. Bu açıdan da kafa şekliniz yamuk ya da çok uzun ise bu modeli denemeyin. Ayrıca saçlarınız dökülmeye başladı ise bunu kamufle etmek içinde tercih edebilirsiniz. Özellikle şakak bölgesi dökülmeleri için harika bir görünüm sağlar ve bu durumu hissettirmez tam tersine gizler. Bu stili evde kendi makinanızla elde edebilirsiniz. Kaliteli bir makine olmasını es geçmeyin ama.

 

3 numara erkek saçı

3 numara saç ve modelleri

 

Kirli Sakalla Nasıl Görünüm Sağlar?

İşte can alıcı nokta budur. Kısa 3 numara saçınız var ise kesinlikle kirli sakal bırakmalısınız çünkü gerçekten güzel ve yüksek bir uyum sağlayarak saçları çok güzel gösteriyor. İlk önerdiğim nokta kirli sakaldır. Sakalsız çoğu kişilerde pek yakışmıyor diyebilirim. Sakala daha da iyi bir görünüm eklemek için küpe takabilirsiniz tabiki bu tercihe göre değişir. Çünkü bazı erkekler küpe kullanmıyor bu zorunluluk değil sadece bir öneridir. Bununla beraber bazı kişilerde 2 hafta sonra saç hızlı bir şekilde uzar ve 3 numara görünümü kaybolur bunun içinde tekrar makinayla almanız gerekmektedir.

3 Numara Saçın Avantajları

-Bakımı çok kolaydır ve zaman gerektirmez. Eğer saçlarınız uzun olsaydı düzenli aralıklarla bakım yapmalı ve yıkamalıydınız. Kısa olduğu için sık yıkama ihtiyacı bile hissetmezsiniz.

-Şekil vermeye gerek olmadığından zaman tasarrufu sağlar. Özellikle zamanı olmayan çok fazla erkek vardır bu yüzden de saçlarınızın için yeterli zamanınız yoksa bu numara saç modelini kullanın.

-Saç sorunlarının önüne geçer. Genellikle bu gibi sorunlar uzun saçlarda olur. Kısa saçta kepek, incelme, yağlanma gibi sorunlar olmaz.

-Yüzünüzün güzelliği daha da ortaya çıkar. Eğer düzgün, oranlı bir suratınız varsa bu fark edilerek bayanların kalbine daha kolay girebilirsiniz.

-Rahatlık sağlar, özellikle yaz günlerinde sıcak havalarda 3 numara saçı kullananlar çok şanslıdır. Bunun içinde yaza doğru yapılma eğilimi artar.

-Klasik biri olmadığınızı ortaya çıkarır. Sıra dışı değişikliği seven bir imaj katar. Genellikle bayanlarda böyle erkeklerden hoşlanır. Bunun için bile çoğu erkek bu saç modelini deneyebiliyor.

-Her yaştaki erkeğe de çok rahatlıkla yakışır. Yani yaş ayrımı yoktur.

Yukarıda detaylı bilgiler verdik aşağıda da örneklere bakıp ilham alabilirsiniz. Yukarıdaki videomuzu da kesinlikle izlemeyi unutmayın. Ayrıca uyarılarımızı da dikkate alın güzel günler diliyorum.

https://www.stylekadin.com/sac/2019-2019-sonbahar-kis-erkek-sac-modelleri.html

İşte En Güzel Öneriler

 

3 numara saç ve sakal Kısa saç modelleri erkek 3 numara 3 numara saç kime yakışır Kısa saç modelleri erkek Kısa saç modelleri erkek 3 numara 3 numara saç modelleri 3 numara saç erkek Çağatay Ulusoy 3 numara saç modeli Saçı 3 numara kestirmek - Öncesi ve Sonrası Erkek saç modelleri 3 numara Kısa erkek saç modelleri 3 numara erkek saç modelleri 3 numara saç stilleri 3 numara saç modelleri çizik Erkek saç modelleri kısa 3 numara saç sakal modelleri asimetrik kısa saç modelleri 2020 kısa saç modelleri 3 numara sac modeli Saç modelleri erkek kısa 3 numara saç kirli sakal 3 Numara Erkek Kısa Saç Kesimleri 3 numara saç kime gider ?

3 Numara Saç Hangi Erkeklere Yakışır ?

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.