Seven Erkek Nasıl Davranır? İşte İpuçları

Seven Erkek Nasıl Davranır? İşte İpuçları

Bu soru sık sorulan bir sorudur. Özellikle yeni arkadaşlıklarda, yeni tanışmalarda kafanızda acaba diye deli sorular belirir ve bu durumdan emin olmak için belirtilere bakarsınız. Çünkü tam tersine bu sadece bir arkadaşlıkta olabilir. Yeni tanıştığınız içinde sormaya da çekinirsiniz size açılmasını istersiniz ama o da gelmez. Bunun içinde seven erkek nasıl davranır? İşte ipuçları başlıklı yazımızı detaylı bir şekilde okuyup sonuca varmalısınız. Bu noktada erkek de aslında karşısındaki bayanın kendisine karşı bir şeyler hissettiğinden emin olmak için bekler ya da gerçekten anlaşabileceğimiz diye düşünür. İşte bu düşünceli durum içinde seven erkek nasıl davranır sorusunun cevabına bakarsanız durum ortaya çıkar.

 

 

Aşık Erkek Nasıl Davranır?

Erkekler genel olarak aşık olduğunda kendini çok fazla bu durumuna kaptırma eğilimindedir. O kişiden gözleri başka bir şey görmez ama bu durum bazı erkeklerde tam tersine ilk başta belli etmemeye çalışır. Bazı erkekler kabul edilmeme duygusundan dolayı emin olmadan o kişi aşkını belli etmez kendi içinde yaşar. Bu yazıyı yazan bir erkek olarak kendi yaşadıklarımı da bu yazıyı aktardım bayanlar J İlk olarak her şeyin gözle başladığını söylemek isterim. Gözler her zaman en doğruyu ifade eden duyu organıdır. Gerçekten gözler size zaman zaman bakıyorsa bir hoşlantı kesinlikle var demektir. Bu durumunun zamanla aşk dönüşmesi de hareketlere bağlıdır.  Gözlerle bir etkileşim az da olsa varsa diğer ipuçlarına bakmak gerekir.

Özellikle samimiyet bir miktar varsa bu durum çok ufak dokunuşlara doğru gidebilir. Kola, ele ufak dokunuşlar artık aşık erkek davranışı göstermeye başladığının açık emaresidir. Bunun haricinde sosyal medya takipleri ve telefondan ara ara gelen mesajlarda aşkın işaretleri olarak değerlendirilebilir. Özellikle de vakit geçirme isteğinin ağır basması gereken örneğin öğle yemeği, sinema ve diğer aktiviteler önemlidir. Çünkü aşık olan bir erkek daha çok zaman geçirme isteği duyar bunun içinde bahaneler yollar arar. Zaman zamanda belirsiz kıskançlık belirtileri bu durumun önemli kanıtları arasındadır. İşte saydığımı bu davranış şekillerinden sadece biri değil birden fazlası var ise büyük ihtimal aşk kapıdadır.

 

 

Çok Soru Sorması Sevdiğini Gösterir Mi?

Bu durum çok önemlidir. Soru sorma eğiliminin olması onun hakkında bilgi toplayarak net bir ilerleme kat etmek içindir. Kendisi, ailesi ve çevresi hakkındaki sorular güzel emarelerdir. Konuşma yöntemi bazen sosyal medyada da olmaktadır çünkü daha olmaları açısından. Sorularına güzel cevaplar verildikçe de mutlu olup motive olurlar. Hisleri oldukları biriyle de konuşmak onlara büyük zevk verir.

Aşk ve İlişkiler İçin Tıklayınız.

 

Telefondan Mesajlar Geliyorsa Bu Sevgi ve İlgi Göstermesi Olur Mu?

Artık telefonun iletişim açısından önemi konuşmadan daha ön plana geçmiştir. İlişkiler telefonda ki iletişim sayesinde hayat bulmaktadır. Bunun için telefondaki iletişim kesinlikle bir sevgi işaretidir. Eğer sizi telefonla aramıyor ya da mesaj atmıyorsa o noktada bir sıkıntı var demektir. Yanınızda olmadığı zamanda mesajlarla varlığınızı hissetmek istemesi lazımdır. Bu açıdan mesajlaşma büyün önem arz eder.

 

Videomuzu da İzleyebilirsiniz

 

Seven Erkek Dokunuşlar Yapar Mı?

Yoğun duygular kesinlikle dokunuşlara doğru gidecektir. Küçük el hareketleri ona karşı ilginin ne derece yüksek olduğunun açık bir ifadesidir. Abartıya kaçmadan küçük el dokunuşları varlığın göstergesidir. Bununla beraber dokunma duygusunun samimiyeti artırma amacı taşıdığı da bilinmektedir.

 

 

Sevdiğin Dair Erkeğin Belirtileri

 

1-Gülümseme Eğilimi Gösterir: Gülümseme deyip geçmeyim bu size ilk işarettir.

2-Bazen Utanı ve Bunu Belli Eder : Utangaçlık ve yüzünün kızardığını göstermesi o kişinin size karşı duygularının olduğunun göstergesidir. Duyguları olmayan kişinin yüzü kızarmaz.

3-Göz Teması Kurar : Gözler duyguların anahtarı derler sizle göz kontağı sık kuruyorsa bu önemli bir işarettir.

4-Hareketleri Tekrar Ederler : Tekrar etme eğilimi karşıdaki kişiyi gözlemleme yaptığını gösterir bu duyguların işaretidir.

5-Elleri Bele Atabilirler : Burada ellerini bele atma sahiplenme duygusunun varlığıdır bu nokta önemlidir.

6- Samimi Bir Şekilde Dokunmalar Yaparlar : Yukarıda da ayrıntılı bir şekilde ifade ettik dokunmak varlıktı sevme belirtisidir.

7-Başını Öne Doğru Eğme Eğilimi : Bu durum hoşlanma belirtisi olarak tanımlanmaktadır.

8-Göz Bebeklerinde Büyüme : Göz bebeklerine dikkat edin çünkü ilgi duyulan birine bakıldığında göz bebekleri büyüyor.

9-Hareketli Kaşlar : Sizinle karşılık konuşuyor ise hareketli kaşlar size olumlu tepkiler verdiğini gösterir.

10-Farklı Tavırlar : Bu durum genellikle bayanın erkeğe karşı ilgisi olup olmadığını bilmediği için olur acaba yok ise düşüncesi bu tavırlara doğru yönlendirir kişiyi.

11-Saçlarınıza Dokunma Eğilimi : Bu mümkünse böyle bir eğilimi doğru sizi götürebilir.

12-Ses Tonunu Hafifletir : Ona karşı güzel hafi bir ses tonu seçilmesi ancak aşk duyulan kişiyedir.

13-Sorular Sorarak Bilgi Edinmeye Çalışır : Soru sormadan karşıdaki kişi tanınamaz ilk adımlardan biridir.

14-Aşk Lafı Etmez : Bu belirtiyi emin olana kadar gizler çünkü kendi gururuna yediremez.

15-Sosyal Medyadan Takip Yapar : Facebook, Instagram gibi sosyal paylaşım sitlerinden arkadaşlık isteği ve takipler gönderir. Bu da size yakınlaşma arzusudur.

16-Alınganlık Gösterir :Daha hassas bir dönemde olduğu için her şeye alınabilir çabuk etkilenebilir.

17-Durum Sözünü Değiştirir :  Whats up ya da diğer noktalardaki sözleri değiştirip size dolaylı yoldan mesaj gönderebilir.

18-Kıskançlık Durumları Ortaya Çıkar : Size biri yakın davranmaya çalışsa ilişki başlamadan bile kıskançlık duyar.

19-Hayaller Kurar : İleriye dönüp kafasında oluşturduğu güzel hayaller vardır. Bunlardan ufak tefek bahsedebilir.

20-Ortak Bir Şeyler Yapma Eğilimi Gösterir : Sürekli olarak davetler alıp ortak bir şey bahanesi ile sizi görmek isteyebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Herhangi Bir Tartışmayı Hemen Sona Erdirmenin Yolları başlıklı makalemizde İlişkilerde tartışma, İlişkilerde tartışmayı en hızlı nasıl bitirirsiniz? ve Tartışmaları nası tatlıya bağlamalı? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.