Londra Moda Haftası En İyi Kış Moda Trendleri 2020

A+
A-
Londra Moda Haftası En İyi Kış Moda Trendleri 2020

 

Londra moda haftası 2020 son buluyor. Biz de Londra moda haftası en iyi kış moda trendleri 2020 parçalarını size sunuyoruz. Tasarımları ve yelpazesi, son birkaç yıldır olduğu gibi oldukça büyüktü. En iyi eğilim olarak karşımıza zıtlıklar çıktı. Bununla birlikte hayal edemeyeceğiniz parçalar vardı.

Dolaplarınıza yeni güncellemeler yapmak zorundasınız artık. Çünkü Londra moda haftası en iyi kış moda trenleri 2020 bunu zorunlu kılıyor. Londra moda haftasındaki moda trendlerine baktığımızda New York Moda haftasında trendlerle tekrarlamalar görüyoruz. Ayrıca Milano ve Paris de de benzer görünümler vardı. Derin paletler, lüks kumaşların yanı sıra sıcak parçalar kullanılması da diğer altı çizilecek nokta idi. Londra moda haftası bizi hayal kırıklığına uğratmadı, bununla birlikte daha üst bir trende beklemiyorduk. Şimdi Londra Moda haftası en iyi kış moda trendlerine göz atalım.

 

 

 

Londra Moda Haftası 2020 Sonbahar-Kış Videosunuda İzleyebilirsiniz.

 

 

 

 

1.Transparan Üstler

 

Kadın güzelliklerini, açık kalp ve ruh odaklı fikri ile bu parçaları tasarlamıştı tasarımcılar. Piste parlayan dizaynlar ile bunları gözler önüne serdiler. Cesur bir kişiliğiniz var ise bunları deneyebilirsiniz.

 

 

2.Hacimli Kollar

 

Bir süredir hacimli kollara büyük bir eğilim görüyoruz. Daha geniş kollar ile bunlara eklenen tüyler gerçekten farklı. Hacimli kolları artık sık sık görebileceğiz. Görkemli ve alternatif bir seçenek diyebiliriz.

 

 

3.Cepli Giyim Parçaları

 

Kürk süslemeli parçalarda geniş detaylı cepler dikkat çekiciydi. Cepler için tığ işleme eklemeler bile yapılmıştı. Pantolunun yan tarafında, gömleklerin üstünde, montlarda her yerde vardı.

 

 

4.Uzun Etekler

Maxi elbiselerden uzun katlara, uzun kollu örgülerden ve uzun pantolonlardan yüksek bellere 2020 moda trendlerinde yer verildi. Uzun etekler çoğu zaman sıkıcı olabilir bunu tasarımcılar şöyle aşmış etekleri renklendirerek ve doğru konstrat yakalayarak bakış açısı geliştirmişlerdi.

 

 

5.Yorgan Stili Kalın Parçalar

 

Kış zamanlarda bazı noktalarda yüksek sıcaklıkla bizi tutan parçalar isteriz. Bu tasarımlar biraz değişik ama yaratıcı. Sıcağı seven bayanlar için yorgan stili elbiseler tasarladılar bu da yeni bir bakış açısı getirdi. Bu stili daha kullanabilir boyuta getirildiğinde ortaya güzel giyim ürünleri çıkacaktır.

 

 

6.Çiçekli Elbise Stilleri

 

Büyük çiçek motifleri veya küçük süslemeler soyutlamalar moda trendleri arasında yerini aldı. Bu çiçek baskılarına bakıldığında duvar kağıtlarından esinlenildiği belli oluyordu. Elbiselerin üzerine de çok güzel nakşettirilmişti.

 

 

7.Işıltılı Kış Moda Trendleri 2020

Parlaklığın yerini ışıltılar aldığını gördük. Ruhunuzun da ışıltısını gösterecek parçalar pistlerdeydi. Londra moda haftasında bizlere ışıltılar saçtı. Denenmeye değer diyebiliriz.

 

 

New York Moda Haftası Sonbahar-Kış Sokak Kombinleri 2018

 

8.Ekose Moda Trendi

 

Ekoseler sonbahar ve kış moda trenlerine dahil edilmişti. Sezonun sıcak ve koyu renklerini birleştirip bu sunum yapılmıştı. Ekose tarzı etekler ve üstler sergilendi. Kullanılabilecek önemli moda trendi diyebiliriz.

 

 

9.Karikatür Desenli Parçalar

Çocukluğumuzda gördüğümüz karikatürler artık moda parçası olarak kıyafetlerimizde. Tavşan ve kaplumbağa ifadeleri modern bir şekilde elbiselerde yerini almıştı. Çok tatlı göründüğünü söyleyebiliriz.

 

 

10.Süslü Kadife Elbise Moda Trendi

 

Kadife trendi 2020 yılını kasıp kavurdu. Önümüzdeki yılda devam ediyor bu trend. New York moda haftasında sade kadifeleri gördük. Londra da ise süslenmiş kadife parçalar vardı. Önemli aplikeler yerleştirilmişti.

 

 

11.Süslü Kürk Modelleri

Kürkler gerçekten kış günlerinin vazgeçilmezidir. Uzun katlar belirttiğimiz gibi özel süslemelerle sunulmuştu. Kürklerde bu şekilde idi. Ayrıca renklendirilmiş olduklarını da gördük gerçekten çok hoş idi.

 

 

12.Rahat Geniş Kesimler

 

Geniş hacimli salaş giymeyi sevenler unutulmamıştı. Büyük boy ve geniş uzunluklara sahip parçalar moda trendleri arasında yerini almıştı. Rahat geniş kesimler vücudunuzu gizleyerek kusurlarınızı örter ve sizi güzel gösterir. Bundan dolayı da tasarımcılar rahat geniş kesimler tasarlamıştı.

 

 

13.Kış Modası Örnekleri

 

Kış modası için örnekler birden fazla idi. Hava şartlarının özellikleri dikkate alınarak örneklere yer verilmişti. Gerçekten önemli stil örneklerine yer verilmişti.

 

 

Moda Kategorimizi Kesinlikle Ziyaret Etmelisiniz

14.Batı Stili

Batı Amerika’nın şık eserleri ile pistler canlandı. Klasik bayanlardan,şapkalardan püsküllü üstlere kadar batı stilinin tüm ayrıntılarını gördük.

 

 

15.Koyu Renkler

Derin ve dokunaklı kırmızı parçalar vardı. Bordo ve şarap renkleri pistlerde muhteşem görünüyordu. Koyu ve daha derin kırmızının parçaları her yerdeydi. Açık kiraz ve siyah kiraz her yerde idi.

Bizi Facebook adresimizden de takip edin.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.