2020 Güneş Gözlüğü Modası

A+
A-
2020 Güneş Gözlüğü Modası

Yaz aylarının vazgeçilmez olan güneş gözlükleri için birçok kişi 2020 güneş gözlüğü modası ile yakından ilgileniyor. Son yıllarda tıpkı çantalarda olduğu gibi güneş gözlükleri için de mikro modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yıl mikro modellerden ziyade daha çok tercih edilecek olan modeller ise yüzü tamamen kapatacak olan modeller. Adeta kar gözlüğünü anımsatan modeller sıklıkla tercih edilecek olan modeller arasında.

Daha çok kaba modeller ile bu yılın güneş gözlükleri moda olsa da yine daha şık modeller de tercih ediliyor. Genel hatları ile son derecede geniş çerçeveler tercih edilse de her tarza uyum sağlayacak büyük hatlı güneş gözlükler bulunuyor. Bu yıl aynı zamanda neon renklerde olan güneş gözlükleri de son derecede dikkat çekiyor. Neon yeşil, neon mavi, neon sarı, neon kırmızı ve neon turuncu gibi renklerde büyük hatlı güneş gözlükleri oldukça iddialı yapıları ile yılın modası arasında yer alıyor.

Daha spor tarzdan ziyade klasik güneş gözlüğü modelleri tercih etmek isteyen kişiler de ışıltılarla süslenmiş taşlı güneş gözlüklerini tercih edebilirler. Bu güneş gözlüğü modellerini tercih eden kişiler daha sofistike bir görünüm elde edebilirler. Çerçeve modelleri konusunda yüz tipine göre kare, yuvarlak, dikdörtgen ya da üçgen şekilde büyük çerçeveler bu yılın en çok tercih edilen güneş gözlüğü modeller arasında.

Güneş Gözlüğü Seçimi: 2020 Güneş Gözlüğü Modası

Güneş gözlüğü seçimi yapılırken kişilerin yüz tiplerine göre en uygun modeli tercih etmeler gerekir. Bu noktada yüz tiplerine göre çerçevelerin büyüklüklerini ve şekillerini belirleyebilirler. Bu yılın trendleri ile güneş gözlüğü tercihlerini yapmak daha kolay bir hale geliyor. 2020 yılında daha büyük çerçeveler ve kaşları kapatarak yüzün neredeyse yarısını çevreleyen modeller moda olduğu için yüz tipine göre moda güneş gözlüğü seçimleri de daha kolay bir hale geliyor.

İri güneş gözlüğü modelleri bu yılın en çok tercih edilen modelleriyken çerçevelerin kalınlığını ya da camların büyüklüğü değişmektedir. Kişiler kendi zevklerine ve tarzlarına göre bu modelleri tercih ederek 2020 yılı içerisinde son derecede gösterişli görünebilirler.

Yaz günlerinde kullanılan gözlükler, sortsuz olmaz. Trend şort modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Kenzo Kaplan Sweatshirt Modelleri başlıklı makalemizde Kenzo Kaplan Sweatshirt Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.