Giorgio Armani 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Giorgio Armani 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu
28 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 558 kez okundu.

Modacı Giorgio Armani yeni sezon için koleksiyonunu görücüye çıkardı.  Milano moda haftasında koleksiyon ünlü mankenler tarafında moda severlerin beğenisine sunuldu. Giorgio Armani 2017-2018 sonbahar/kış koleksiyonu çeşitliliklere odaklanarak çağdaş bir tutarlılık biçiminde sergilendi. İtalyan tasarımcı Giorgi Armani, meslektaşı Donatella Versace gibi, soğuk aylar için çeşitli geniş seçenekler sunan stiller seçti. Çeşitlilik arz eden 81 parçalık koleksiyona başvurdu.

 

Giorgio Armani defilesi 2018

 

Giorgi Armani italyan tasarımcı koleksiyonu

 

İtalyan simgesi Giorgio Armani, hazır giyim koleksiyonunda alçak gönüllü davranmış ancak her zaman müthiş zarif,özel parçalarla şovunu sergiledi. Kırpılmış ceketler,geniş pantolonlar, A kesim etekler hepsi nötr renklerde, bazen kırmızı sarkık küpeler ve kırmızı dantelli ayakkabılarla tamamlanmıştı. Koleksiyonun ilk bölümü mutlaka bulunması gereken aksesuarları tanıttı. Bowler şapka en çok vurgulanan aksesuar arasındaydı.

 

Giorgio Armani 2017-2018 kış bayan koleksiyonu

 

Giorgio Armani hazır giyim koleksiyonu 2018

 

Giorgio Armaninin sonbahar-kış 2017/2018 kış koleksiyonunun ikinci bölümünde zerafetle kükreyen stiller oluşmuş parçalar yer aldı. Renkleri kumaşlarla uygun bir şekilde kullanarak harikalar yaratmıştı. Armani’nin bakış açısı ile oluşturulmuş parçalar son derece yüksek memnuniyet aldı. Kadife trendi 2018 yılına da damga vuracak. Kalem pantolonlar, kruvaze ceketler hep kadife ağırlıklıydı. Milano moda haftasında sergilenen en güzel ceket önerileri olduğunu söyleyebiliriz.

 

Giorgio Armani kış defilesi 2018

 

Giorgio Armani sonbahar-kış 2017 defilesi

 

Moda Kategorimize Göz Attınız Mı?

Finale gelince tasarımcı sadece akşam önerilerine odaklanmak yerine geleneksel tarzda kadın stillerini birleştirmişti. Takım elbise ve nakışlar geniş yer tutmak da idi. En önemlisi de Armani’nin detaylandırma ve aksesuar seçimlerinden söz etmeye değerdi. Kış mevsimi olması dikkate alınarak çanta boyutuna ve ayakkabı stillerine ona göre seçilmişti. Modayı seven bayanlar hedef kitlesi idi gerçekten güzel olduğunu söyleyebiliriz.

 

Giorgio Armani ve 2017-2018 bayan defilesi

 

Giorgio Armaniden sonbahar kış koleksiyonu 2018

 

Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

En önemli markaların koleksiyonlarını size sunmaya devam edeceğiz. Koleksiyonlar sizin hangi parçalar almanızı belirleyen temel noktadır. Diğer bir koleksiyon sunumunda görüşmek dileğiyle bizi takip etmeye devam edin.

Kylie Jenner'ın Kullandığı Saç Renkleri 2017-2018
Prada 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git