2020 Yaz Sokak Modası : Kot Etekler

2020 Yaz Sokak Modası : Kot Etekler

Kot etekler çok popüler  ve önemli moda trendlerinden.Son yıllarda ise kot olarak sadece pantolonlar öne çıkar gibi oldu ama bu yıl moda olarak mini kot etekleri sokaklarda çok göreceğiz. 2020 yaz sokak modası için ön plana çıkan stillerden biri kot etekler olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.Kot pantolonların yerini 2020 yazında hem rahat,hem serin,hem de şık olacak kot etekler alacak.Kot giymeyi çok seven bayanların kesin odak noktası olacaktır.Kot etekler çok yönlü ve özelleştirilebilir kumaş özelliğine sahiptir.Kot eteklerin farklı  stilleri çok fazladır bu stilleri takip ederken yorulabilirsiniz ancak çeşidin bu denli çok olması her zaman iyidir.Bu etek modelleri size heyecan verecek. Yaz günü sokaklarda  gezerken şıklığınızı tamamlayacak ve sizi yaza uyduracaktır.Bu modellerden bazıları kesinlikle gardırobunuzda olacaktır. İşte 2020 yaz sokak modası kot etek çeşitleri..

https://www.stylekadin.com/kombinler/2020-yaz-kombinleri.html

2020 Yaz için Kot Etek Modelleri ve Detayları

1)Süslemeli Mini Kot Etek:Marc  Jacobs’un kristal motifleri bu eteği  seçilmiş.Mickey mouse,müzikal motifler,kupa ve daha fazla desen süslemesiyle oluşturulmuş bir kot etek modelidir.Desenleri sevenler için harika bir tasarımdır.

1. başlık kapak fotosu olabilir

2)Dantel Cepli Kot Etek:Hafif bir kumaş ile oluşturulmuş bir modeldir.Çeşitli dantel aplikelerle bezenmiş ve cep oluşturulmuş bir çeşittir.Sandalet ile güzel bir kombin olabilir.

3)Rahat Kot Etek:Sıcak yaz günlerine serinlik sağlayacak dantel detaylarına sahip bir kot etektir.Basit ama net bir görünüm isteyenler için çok idealdir.

4)Amerikan Tarzı Kot Etek:Mac Jacobs’un Amerikan tarzından etkilenerek oluşturduğu kot etektir.Çeşitli farklı desenleri ön plana çıkarmış bu modelde.Yaz günü parti veya festivalde bu model mükemmel bir giyim parçası olacaktır.

4. başlık kapak fotosu olabilir

5)Yüksek Belli Mini Kot Etek:2020 yaz için oluşturulmuş güzel bir mini etektir.Genellikle günlük kullanım için oluşturulmuş bir modeldir.Klasik bir model olarak kabul edilir.Yüksek bir bel ile güzel bir silüet yaratmayı başarmıştır.Arkasındaki cepler kot pantolonu andırmakta ancak zarif bir parça oluşturulmuş.

6)Maksi Kot Etek:Farklı bakış açısı getiren bir kot etektir.Modernize edilmiş bir etek çeşididir.Ön aşağı bölünmüş ve asimetrik dikiş yukarıda anaç bir stil elde edilmiştir.

7)Düz Görünümlü Kot Etek:Bu kot eteğin lüks versiyonudur.Kot etek olmayacak kadar pürüzsüzdür.Kanvas ayakkabılarla şık kombinler oluşturulabilir.

8)Taşlanmış ve Önden Düğmeli Kot Etek:90’lardan gelen bir stil geri döndü.Beyaz izlenim verilmesine taşlanmış diyoruz.Taşlanmış mini kot etek beyaz ağırlıklı görüntüdedir..Diğer efekti de önden düğmeleri  olan,düğmelerin ön plana çıkarılmasıdır.

8. başlık

9)Kalem Kot Etek:Kalem eteklerin kot versiyonudur. 20202nın en şık kot etekleridir.Kişisel tarzınıza uygun olarak kullanılabilme imkanı sunar.Ne olursa olsun bu görünümü istiyorum diyenler bu modelden almalı.

10)Rip Düğmeli Kot Etek:Yazın bir müzik festivaline gidecekseniz bu etek modelini tercih etmelisiniz.Favori kombinlerle güzel duracak bir stildir.Düğmeleri değişik dizayn vermek için kullanılmış.

11)İki Tonlu Asimetrik Kot Etek:1960’ların esintisini taşıyan kot etek birbirine zıt iki renkten oluşan ve düz normal kesim yerine farklı kesim özelliği taşıyor.

11. başlık

12)İp Detaylı Pileli Kot Etek: Pilelerin olması,beli saracağı anlamına geliyor ve dantellerle de eşleştirerek ortaya harika bir şekil çıkarılmış.Bu trend bayanları daha feminen ve tatlı gösterecektir.

13)İp Detaylı Mini Kot Etek:Bu mini kot etek ayakkabılarla güzel çalışır.Özgüveni yüksek olan bayanların tercih etmekte tereddüt etmeyeceği bir yaz eteğidir.

14)Püsküllü Kot Etek:Ayrıntılara önem verenlerin tercihi olacak benzer bir modeldir.Eteğin iç kısımlarında saçak  şekli mevcuttur.Bu pürüzlü görünüm güzel ve değişik stil sunuyor.

14. başlık

15)Aşağıdan Yukarıya Düğmeli Kot Etek:60’lı yılların stili olan bu model,modernize edilerek günümüze uyarlanmış.Ayakkabılarla güzel bir tarz haline getirilebilir.

16)Parlak ve Dokunmuş Kot Etek:Sekizinci başlıktaki etek çeşidi ile benzerlik gösterir.Hafif parlak dokunmuş imajı verilen sevimli cepli özelliğe sahiptir.

17)Yandan Pileli Kot Etek:Yandan pileler ve hatta düğmeler modern bir bakış açısı getirmiş.Pratik ve işlevselliği yüksek olan bir tek tarzıdır.Pilelerde ki dalgalar farklılık sağlamış.

17. başlık

18)Asimetrik Mini Kot Etek:Estetik ve ilginç,çekici bir parça oluşturulmak istenen modeldir.Sandaletler giyilebilecek ferah bir tarzdır.Kanvas ayakkabılarınızla kullanabilirsiniz.Bu modern şık parçayı şekillendirmek için çeşitli aksesuar kullanabilirsiniz.

19)Ön Cepli Kot Etek : Geleneksel modellerin uzağında bir stildir.Farklılığı yakalamak ve değişim isteyenlerin tercihi olacaktır.Ön cepler,askeri model pantolonlardan esinlenerek oluşturulmuş.

20)İnce Kalem Kot Etek : Kalem etekler, değişik kot etek tarzıdır.İnce ve fit bir görünüm isteyenlerin tercih etmesini öneriyoruz.Yüksek bel,fermuar gibi özelliklere sahip bu etek modeli modernlik sunmakta.Topuklu ayakkabı ile bütünleştirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Her Tarz İçin Çanta-Bot Kombinleri 2020 başlıklı makalemizde çanta ayakkabı ve çanta kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.