Büyük Beden Spor Giyim Kombinleri

A+
A-
Büyük Beden Spor Giyim Kombinleri

Hepinize merhabalar. Bugün sizlere büyük beden spor giyim kombinleri tanıtacağız. Bu kıyafetler hem rahat olması hem de kolay giyinilmesi sayesinde oldukça dikkat çekiyorlar. Özellikle dışarıda acil bir işiniz olduğunda hemen giy çık yapabileceğiniz bu kombinler tam bir hayat kurtarıcı. Spor giyim dendiğinde akla her ne kadar pantolon ve eşofman gelse de tayt, kapri ve şort gibi başka şeylerle de spor giyim ruhunu yakalayabilirsiniz. Özellikle etek ve elbise ile de bu tarz spor giyim yapabilseniz de bizler bugün sizlere pantolon ve türevleri olan alt giyim kıyafetleriyle büyük beden spor giyim tarzını anlatacağız. Eğer hazırsanız başlayabiliriz.

Büyük Beden Spor Giyim Kombinleri

Büyük Beden Spor Giyim Kombinleri

Az önce de dediğimiz gibi büyük beden spor giyim kombinleri yaparken özellikle pantolon modelleri oldukça dikkat çekici. Boru paça pantolondan dar paça pantolona kadar pek çok farklı pantolon modeli bulmak mümkün. Spor giyimin mihenk taşı olan kot oldukça sık tercih ediliyor. Giymesindeki rahatlık o spor havasını vermeye yetip artıyor bile. Kendi kombininizi yaparken burada önemli olan şey ilk önce hangi kesim pantolon tercih edeceğiniz olmalıdır. Kimi insanlar boru paça pantolon severken kimileri ise dar pantolon sevebiliyor. Özellikle son dönemlerde İspanyol paçalar yavaş yavaş tekrar gündeme geliyor. Bunun haricinde bel ölçüsü de önemli. Yüksek bel mi normal bel mi yoksa düşük bel mi istediğinize karar vermelisiniz. En son olarak ise rengini seçmeniz gerekir.

Dar pantolonlar özellikle bacak hareketleri engellerler bu yüzden pantolonu dar bile alsanız tamamen yapışmamasına ve siz oturup kalkarken, size zorluk çıkartmadığına emin olunuz. Sizler büyük beden olduğunuz için bel kısmını özellikle yüksek seçebilirsiniz. Bu şekilde hem karnınızı saracak hem de içine tişört ya da gömlek sokarsanız daha güzel görüneceksiniz. Özellikle bel kıvrımınızı öne çıkartmak için yüksek bel pantolon tercih edebilirsiniz. Normal bel bir pantolonunuz yoksa kesinlikle bir tane normal bel pantolonunuzun olmasını tavsiye ederiz. Renk konusuna gelirsek her rengi aslında başka bir renkle eşleştirip giyebilirsiniz. Bu açıdan oldukça rahatsınız. Ancak her kıyafete uyum sağlayan bir pantolon almak istiyorsanız o zaman mavi kot pantolon ya da siyah kot pantolon giymenizi tavsiye ederiz.

Büyük Beden Spor Giyimi

Büyük Beden Eşofmanlı Spor Giyim Kombinleri

Büyük bedenlerde de olsanız daha küçük bedenlerde de olsanız herkesin en rahat ettiği spor giyimini tabii ki eşofman sağlıyor. Okuldan çıktıktan sonra spora mı gideceksiniz? Ya da bir etkinlikte görev alıyorsunuz ve tüm gün düzenleme ile mi uğraşacaksınız? O zaman büyük beden eşofman modellerinden kendinize en uygun olanı seçin. Sonrasında ise ona uygun bir tişört edinin. Oldukça rahat edeceksinizdir. Tüm gün içinde ne kadar koşuştursanız da ayakta kalıp yorulsanız da eşofmanlı bu kombin sayesinde oldukça rahat edeceksiniz.

Hatta eşofmanınızı kot pantolon görünümlü yırtık bir eşofman olarak bulursanız bu size oldukça büyük bir avantaj sağlayacaktır. Görseldeki gibi içinize atlet giyebilir ya da farklı tişörtleri de kullanabilirsiniz. Pantolon yerine eşofman giydiğiniz belli bile olmayacaktır. Bu şekilde kottan daha rahat olan bu kumaşla tüm gün rahat edeceksinizdir. Giyilen tişört tabii ki mevsime göre değişir. Örneğin eğer siz bu kombini kışın yapacaksanız altınıza daha kalın bir kazak ve üstüne ise belinize kadar gelen bir mont giyebilirsiniz. Özellikle öğrenciler için bu kombini versek de anaokulu öğretmenleri gibi sürekli ayakta ve sürekli çocukların ya da bir telaşın içinde olan serbest kıyafetli mesleklerden birindeyseniz sizler de bu kombinleri yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Mayo Modelleri başlıklı makalemizde Büyük Beden Mayo Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.