Büyük Beden Mayo Modelleri

A+
A-
Büyük Beden Mayo Modelleri

En güzel ve rahatlatıcı egzersiz olan yüzmeyi yapmak için mayo mu arıyorsunuz? O zaman en doğru yerdesiniz. Yazları plajlarda boy gösterirken kışları ise kapalı havuzlarda giyip istediğiniz kadar rahatlamanıza yardımcı olan bu mayo modelleriyle sizi gören herkesin gözleri kamaşacak. Sizler için ister havuz başında ister deniz kenarında giyebileceğiniz büyük beden mayo modelleri derledik. Birbirinden şık ve zarif modellerle güzelliğinize güzellik katacağınıza eminiz. Özellikle büyük beden kadınların tercihi mayo olsa da kendinize uygun bikini modelleri de bulabilirsiniz. Eğer göbeğiniz kapalı kalsın ama mayo giymek de istemiyorsanız o zaman sizler için birbirinden güzel tankini modelleri de bulunur. Hazırsanız sizlere mayo ve tankini modellerinden bahsedelim.

Büyük Beden Mayo Modelleri

Büyük Beden Mayo Modelleri

Büyük beden mayo modelleri deyince aklınıza sadece aşağıya doğru inen düz kesim modeller gelmemeli. Aynı zamanda etekli mayo modelleri de mevcuttur. Bu mayo modellerinde eteğin bir kısmı ile bikini birleşiktir ve bu şekilde dışarıdan siz tankini gibi görseniz de aslında mayo giyiyor olacaksınız. Her modelin kendi tarzı olduğunu unutmamak gerek. Özellikle etekli mayolarda bu durum daha fazla göze çarpmaktadır. Çünkü yalnızca üzerindeki desen ya da süsleme değil aynı zamanda kesim ve model de oldukça göze çarpıyor. Mayo ve bikinilerin süslenmesinde bildiğiniz gibi taşlar ya da boncuklar kullanılır. Bazı durumlarda göğüs kısmında püskülleri olan modeller de vardır.

Bikinilerin en önemli noktası ise kesimleridir. Kesimi sizin vücudunuza oturmayan bikinileri almamanızı tavsiye ediyoruz. Kendi vücudunuza oturmayan bikiniler özellikle yüzerken oldukça büyük sorun çıkartabilmektedir. Mayoların önemli noktalarından birisi ise tabii ki göğüs kısmıdır. Özellikle büyük beden kadınların göğüsleri de büyük olur ve yüzme sporu göğüs ve kol kaslarını oldukça çalıştıran bir egzersizdir. Kollarınız denizin altında sürekli çalışacağı için bikininizin göğüs kısmının tamamen oturmuş olması gerekmektedir. Aksi halde yüzerken mayonun dışına çıkabilirler ya da mayo açılabilir. Göğüs kısmını boyundan bağlamalı alırsanız ve bağcığı atarken gevşek tutarsanız bu durumla karşılaşırsınız. Ancak sıkı bir bağcık attığınız sürece sorun bulunmamaktadır. Özellikle göğüslerinizi tutması için bağlamalı yerine kopçalı da tercih edebilirsiniz.

Büyük Beden Mayo Modelleri

Büyük Beden Tankini Modelleri

Tankini modellerini bu yazıya eklememizin nedeni yukarıda da anlattığımız gibi mayo modelleri ile oldukça benzerlik göstermeleridir. Bu benzerlik sayesinde Tankini giymeniz aslında çok az şey değiştirecektir. Tankini modellerinde göbeğiniz bikini kadar açık değildir ancak mayo kadar tam beden de dikilmemiştir. İki parça şeklinde giydiğiniz tankiniler mayolar kadar bölgenizi gösterdiği için tercih edilebilir bir seçenektir. Uzun üst kumaşı sayesinde oldukça farklı şekillerde kesimi bulunmaktadır. En göze çarpan etek kesimi ise kelebek kesimdir. Hatta görsellerimize baktığınızda bir tankini modelinin sadece kesim olarak değil desen olarak da kelebek şeklini andırdığını göreceksiniz.

Tankini modelleri bikini modelleri kadar renkli ve canlı desenlere ve süslemelere sahiptir. Büyük beden kadınların tankini modellerini mayo modelleri gibi sık tercih etmeleriyse daha bol bir kesime sahip olmasındandır. Hem tankini hem de mayo modellerinde pek çok farklı rengin kombinasyonları ile oluşan desenler ve şekiller görsek de bazen tek renk olabiliyorlar. Siyah gibi renkler en sık bulunan ve yaygın mayo rengi olsa da mavi, beyaz, sarı gibi renkler de oldukça rağbet görüyor. İlk defa mayo alacaksanız ve bu renklerin ve desenlerin içerisinde kaybolduysanız sizlere önerimiz en sevdiğiniz renk ve modeli seçmeniz. Bunun nedeni sevmediğiniz bir mayo seçmeniz halinde yüzme gibi eğlenceli bir aktiviteden uzak durmak isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde büyük beden gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.