12 Harika Kırmızı Işıltılı Saç Sili: Saç Renklendirme Fikirleri

A+
A-
12 Harika Kırmızı Işıltılı Saç Sili: Saç Renklendirme Fikirleri

Neee? Sarı saçlarınızda kırmızı ışıltılar kullanmayı hiç düşünmediniz mi? Bu harika, inanılmaz çekici ve göz alıcı sarı saçlarda ışıltılar kullanma fikirlerini gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız.

Daha önce saç şekillendirmenin bu kadar heyecanlandırıcı olduğu zamanlar olduğunu sanmıyorum, yeni jenerasyonla birlikte bugünün tasarımcıları inanılmaz fakrlı kombinasyonlar sunuyorlar. Geleneksel olanlar moda değil artık, yaratıcı olanlar moda, bu sayede oldukça havalı ve göz alıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kırmızı uzun zamandır saç ışıltılarında kullanılan popüler bir renk, hem sıcak hem de birçok farklı ten rengine giden bir renk. Ve şimdi, burada sarı saçlarda kullanılan kızıl ışıltıları gördüğünüzde, bu cümlenin ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız.

Sarı saçlar ve kızıl ışıltılar için balyaj saç stili

Saçlarınızın uzunluğu ne olursa olsun eğer sarı renkler tercih ediyorsanız biraz dramatik, tatlı ve kızıl ışıltılar kullanmak saçlarınızın çok daha modern görünmesini sağlayacaktır.
Balyaj saç stilleri sayesinde artık çok daha artistik bir şekilde saçlarınıza ışıltılar katabilir, göz alıcı sarı saçlarınızın çok daha havalı görünmesini sağlayabilirsiniz.
Daha uçlarda bir görünüm elde etmek içinse, 21. yüzyılın en güzel getirilerinden biri olan plastin sarı saçlarınızda kızıl balyaj kullanarak geçmişteki siyah saçlarınıza veda edebilirsiniz.

Ombre, sombre ve dip-dye ile kızıl tonlar

Bu sezonun ışıltı ekleme tekniklerinden en popüler olan üçü ombre, daha sakin olan sombre ve hala popülerliğini koruyan dip-dye tekniği (ki bu teknik magazin dergilerinde göz ardı ediliyor olabilir fakat moda takipçileri tarafından edilmiyor!)

Renklendirme İpuçları

Kızıl ışıltılar eklemenin en önemli iyi yanlarından biri de şu ki eğer maceracı bir tipseniz oldukça basit bir şekilde geçici olarak saçlarınıza kendiniz kızıl ışıltılar ekleyebilecek olmanız.
Şunu aklınızda bulundurun, kızıl oldukça güçlü ve uzun süre rengi koruyan saç renklerinden biridir ve eğer bu rengi sarı saçlarınıza uygularsanız tamamen çıkmayabilir. Bunun sebebi ise saç açıcı ile açılarak boyanan sarı saçların porları daha açık olduğu için boyanın çoğunluğunu içlerine çekeceklerdir.

Salaş Şıklık

Bu renklendirme size biraz daha sakin bir hava katsa da oldukça trend ve göz alıcı! Salaş bir şıklık işte bu şekilde karşınızda! Yani eğer evde saçlarını boyayan insanlardansanız bu rengi yanlış kullanma ihtimaliniz çok düşük.

blank

Maceracı Olun

Bu sezonun kısa sarı saçlarda kullanılan kızıl ışıltılandırma stillerinden birini saçlarınıza uygulamak, arkadaşlarınız arasında daha çarpıcı durmanızı ve bütün yüzlerin size dönmesini sağlayacaktır.
Oldukça çağdaş, havalı ve kızıl diplere sahip olan bu tarz saçlar ile kesinlikle orijinal bir görünüme sahip olacaksınız. Ya da kısa, salaş şekjilde bir kesime sahip olan ve kızıl uçları olan sarı saçları da tercih edebilirsiniz tabi ki.
Seçenekleriniz neredeyse sınırsız, bu yüzden de sarı saçlarda kızıl ışıltıların kullanıldığı bu galeriyi ziyaret ederek ilham alabilir, bu fikirlerden bazılarını saçlarınızda kullanabilirsiniz.

blank

blank

blank

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.