Sonbahar Modası Kürk Trendleri

A+
A-
Sonbahar Modası Kürk Trendleri

Sonbahar Modası Kürk Trendler

2019 Sonbahar kış trendleri nin başını kürkler çekiyor.Dolu dizgin geçen, moda haftalaarından sonra, işte en dikkat çeken sonbaharın trend kürk modelleri

Markaların Sonbahar  koleksiyonlarına dahil ettiği kürk modelleri Daha salaş, bol ve uzu tasarımları ile bu yıla damgasına vurdu.Sahte kürklerde oldukça gösterişli ve kadınsı tarzlarıyla kışın en belirgin trendlerden biri olduğunu kanıtlar nitelikte.
Kış aylarının lüks görünen ve kurtarıcısı kürk paltolar ve etoller hemen hemen her koleksiyonda yer verilmiş. Monokrom siyah – beyaz grafik desenli kürk modellerinden,düz siyah, beyaz kahverengilerin yanı sıra  rengarenk kürklerinde kadar etkileyici durduğunu görüyoruz.  Her desen ve renkte bulabileceğiniz kürk kabanlar ve paltolar bu kışın  en belirgin trendlerinden biri oluyor. Yakalarda ve aksesuarlarda da bolca kullanılan kürk detayların oldukça kullanıldığı bir sonbahar kış sezonu biler ile oluyor.
kurk modelleri

Desenli kürk kabanlar ve paltolor Adeta 2019 sonbahar kışını baştan aşağı sarmış gibi görünüyor.Çiçekler, geometrik desenler,siyah beyaz ayrıntılar, kaz ayakları, baskılar, bir çok çeşitte çizgiler kısaca bir çok tasarımda kürk bulabilirsiniz.

kurk o

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.