Prada 2014 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Prada 2014 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri
22 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 3.812 kez okundu.

Prada 2014 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Prada 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda, elbiseler adeta sanatsal bir tablo görünümden dikkat çeken parçalar ile dolu.Kadın portreli elbise modelleri hem spor hem kalasik tarzların birleşmesiyle şık ve eğlenceli sanatsal bir koleksiyon olmuş. Prada en Canlı renkler ile yazın en güzel elbise modellerini bizlere sunuyor.Style kadın olarak Prada yeni sezon yaz elbise modellerini sizler ile buluşturuyoruz.

Stil giyinmeyi seven bayanlar  2014 yaz prada elbise modelleri ile en iddialı kombinlerini yapacağı hiç şüphesiz.Elbiselerin içindeki spor çizgili atletler ve elbiselerin üzerindeki seksi büstiyerler ortaya sıradışı ve etkileyici bir görüntü çıkarmış.

Prada 2014 ilkbahar yaz elbise modellerini galerimizden daha yakından inceleyebilirsiniz.İsterseniz tüm koleksiyonu videodan izleyebilirsiniz.

prada elbise 2014 prada elbise prada elbise 2014

Yuvarlak ve Oval Yüzlü Kadınlar İçin Saç Modelleri
Seksi ve Büyüleyici Göz Makyajı

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Prada 2014 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nilüfer dedi ki:

    2014 prada yaz elbise modellerine bayıldım, spor elbise ve çekici elbiselerin birleşimi havalı elbiseler bu yaz prada ilkbahar yaz koleksiyonunda.Kızlar bu modellerden ne yapıp edip bir tane almalıyım.Umaarım aşırı pahallı değildir.

Sayfa başına git