Fresh Yaz Makyajı

Fresh Yaz Makyajı

Tatile gittiğimiz zaman rahat olmamız çok önemlidir. Ama bu rahatlık demek değil ki kendimizi salalım ve hiç güzel ya da bakımlı görünmeyelim. Yazın ağır makyajlar hem cildimizi yorar hem de sıcaktan bizi bunaltır. Bu yüzden fresh yaz makyajı hem güzel görünmenizi sağlayacak hem de rahatlığınızı koruyacaktır. Fresh yaz makyajı genel olarak hafif ama oldukça şık duran makyajdır. Çok fazla bir ürün olmadığı için cildinizi yormaz. Ayrıca genel olarak parlak renkler içerir. Dilerseniz kullanacağınız malzemelerin renkli seçebilirsiniz. Böylece yaza karşı daha güzel ve parlak bir görünüm sağlayacaksınız. Unutmayınız ki ne tarzda makyaj yaparsanız yapın güneşin altına güneş kremi sürmeden çıkmayınız. Üzerine makyaj bile yapsanız cildiniz için güneş kremi şarttır.

Fresh Yaz Makyajı

Sade Fresh Yaz Makyajı

Genel olarak yaz makyajı zaten sadedir. Ama eğer yazın gece dışarı çıkacaksak parlak renklerde far ya da eyeliner sürebiliriz. Bu yüzden sade fresh yaz makyajı diye belirtmekte fayda vardır. Bu tarz genellikle akşam üstü ya da sabahları yapılmaktadır. Güneş kreminin üzerine parlak simli fondöten sürebilirsiniz. Gözlerine pembe ya da şeftali tonlarında far sürebilir ya da renkli eyeliner çekebilirsiniz. Eyeliner genel olarak yaz makyajlarında çok tercih edilen bir parça değildir. Çünkü özellikle sıcakta eyeliner akabilir ya da göz kapaklarınıza ağırlık yapabilir. Rimel kullanmak ve nüde tonlarda ruj sürmek sizi oldukça güzel ve yaza hazır gösterebilir.

Fresh Yaz Makyajı

Akşam için Makyaj

Yazın geceleri eğlenceye çıkmak isteyebilirsiniz. O zamanda sabah ki makyajı yapabilir ya da daha renkli olmak isteyebilirsiniz. Akşam için yaz makyajı sadelikten yana değil de daha çok renkli ve simli parçalardan oluşmaktadır. Özellikle renkli eyeliner gece için vazgeçilmezlerdendir. Eğer renkli eyelinerınız yok ise simli pembe bir far sürebilirsiniz. Bu farın üzerine siyah eyeliner ve rimel sürerek göz makyajınızı oldukça güzelleştirebilirsiniz. Simli makyaj ile gözü öne çıkardığımız için dudağımıza genel olarak parlatıcı sürsek yeter. Dilerseniz nüde bir rujun üstüne parlatıcı sürerek daha öne çıkan bir makyaj yapabilirsiniz. Eminim oldukça şık ve zarif görüneceksiniz.

Fresh Yaz Makyajı Fresh Yaz Makyajı Fresh Yaz Makyajı Fresh Yaz Makyajı Fresh Yaz Makyajı Fresh Yaz Makyajı Fresh Yaz Makyajı Fresh Yaz Makyajı

Bir önceki yazımız olan Brezilya Fönü Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.