Beyaz Tenliler İçin Ruj Önerileri

A+
A-
Beyaz Tenliler İçin Ruj Önerileri

Beyaz Tenliler İçin Ruj Önerileri yazımızda; sizlere ten renginize göre uygun olan ruj konusunda yardımcı olacak, etkileyici ve göz alıcı makyajınızın tamamlayıcı noktası olan ruj seçiminin püf noktalarını derledik.

Ten renginize göre ruj seçerken makyajınızın tamamlayıcısı olduğunu da sizlere bir kez daha hatırlatmak isteriz. Çünkü makyajın en önemli ve büyüleyici noktalarından biri de ruj seçiminizdir. Makyajınızla bir bütün olarak düşündüğünüzde beyaz tenliler için ruj önerileri konusunda beyaz tenli kadınların bu konuda avantaj sahibi olduğunu söyleyebiliriz.

Yazımızın başında da bahsetmiş olduğumuz makyajınızın tamamlayıcısı olması ruj seçimlerinizde seçenekler doğuracaktır. Örneğin, fresh yaz makyaj yapıyorsanız ve doğallıktan yanaysanız rujunuzu açık renklerde veya parlatıcı olarak tercih etmenizde fayda var. Aksi takdirde koyu tonları tercih ederseniz bu sizin yüzünüzü daha sert ve doğallıktan uzak tutacaktır.

Tabi ki de “beyaz tenliler koyu renk ruj kullanmamalıdır” diye bir kaide yok. Tam tersi doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığı zaman koyu renkli rujlar beyaz tenlilerde inanılmaz derecede etkileyici durduğunu da söylemeden geçmeyelim. Tabi tercih edeceğimiz rujun katılacağımız davet, etkinlik, toplantı gibi mekanlarda değişiklik göstereceğini de vurgulamakta fayda var. Peki hangi renk rujlar, hangi mekanlarda beyaz tenlilerin makyajını göz alıcı hale getirir?

Günlük Makyaj Yaparken Beyaz Tenliler İçin Ruj Önerileri

Genellikle “acaba rujum fazla mı kaçtı?” gibi sorularla hayatınızda bir kerede olsa paranoyağa bağlamayanınız yoktur. Bunun önüne geçmek tabi ki de mümkün Günlük Makyaj Yaparken Beyaz Tenliler İçin Ruj Önerileri arasında rujunda daha açık ve doğal renkler her zaman kurtarıcınız olabilir. Özellikle; okul, arkadaş görüşmeleri, festivaller, geziler ve günlük makyajlarda açık kırmızı, açık pudra pembe, şeftali, menekşe tonları tercih edebilir. Ayrıca üzerine parlatıcı sürerek daha fresh bir görüntü sağlayabilirsiniz. Islak rujlar beyaz tenliler için ruj önerileri olarak başta yerini alıyor.

Gece Makyajı Yaparken Beyaz Tenliler İçin Ruj Önerileri

Gece Makyajı Yaparken Beyaz Tenliler İçin Ruj Önerileri dikkate alındığında ruj seçiminiz makyajın son halini oldukça değiştirecek ve daha göz alıcı hale getirecektir. Bu yüzden makyajınızı bordo, koyu kırmızı, mor gibi koyu renk rujla tamamlamanız sizleri gecenin etkileyici ve bütün gözleri üzerinize çekerek gecenin yıldızı olmanızı kaçınılmaz kılacaktır.

Eğer ten renginiz beyaz değilse; ten rengine göre ruj seçimi başlıklı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılı Ruj Modelleri başlıklı makalemizde ruj modelleri, Ruj seçimi ve ruj trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.