2020 İlkbahar-Yaz Makyaj Trendlerinde Neler Var?

A+
A-
2020 İlkbahar-Yaz Makyaj Trendlerinde Neler Var?

Önümüzdeki sezonun makyaj trendlerinde neler olduğu belli olmaya başladı bile. 2020 ilkbahar-yaz makyaj trendlerinde ön plana çıkan nokta doğallıktı. Doğal makyaj yaparak doğal görünüm verilmesinin altı çizildi. Birçok defiledeki mankenlerin makyajlarında doğallık vardı. Ayrıca 2020 ilkbahar-yaz sezonunun birçok yeni makyaj trendi de dikkat çekiyor. Makyaj trendinin diğer bir noktası ise parlatıcı sürülmüş gözler idi. Daha fazla uzatmadan sezonun makyaj modasına bakalım.

1.Sınırları Çizilmiş(Çerçevelenmiş) Gözler

Artık yeni dönemde kedi gözü eyelinera tamam deme zamanı. Koyu siyah renkli bir eyeliner ile göz çevresinin sınırlarını çizmek bu ilkbahar-yaz 2020  makyaj trendlerinden. Kusursuz eyeliner çekmek bayanları çok zorluyordu ama bu makyaj modası işlerinizi kolaylaştıracak. Sınırları çizilmiş gözler için kaliteli ve doğru eyeliner lazım. Bunun için kalem ya da jel şeklinde eyelinerlar çok moda. Esmerler İçin Makyaj Nasıl Yapılmalı?

12017-ilkbahar-yaz-makyaj-trendi

2.Deniz Kıyısı Naturelliği

Doğal olmak yapaylığı bir köşeye itmek  yaz sezonunda öne çıkıyor. Bütün zamanını deniz kıyısında kumun ve güneşin tadını çıkarmış gibi görünen canlı ve hafif bronz doğal makyaj sezonun trendlerinden. Canlı ve ışıltılı bir cilt nemlendirici size fazlasıyla yetecektir. Cilt sorunlarınız var ise hafif ıslak bitişli BB kremi kullanın. Güneşin sıcak ışınlarının izlerini yansıtmak için ise alın köşelerine,elmacık kemiklerine ve burun üstüne hafif bir şekilde bronzlaştırıcı pudra sürün. Makyaj Nasıl Temizlenmeli?

22017-ilkbahar-yaz-makyaj-trendlerinde-neler-var

3.Parlak,Işıltılı Göz Kapakları

Parlatıcıları artık göz kapaklarına da sürüyoruz bu size garip gelmesin. 2020 ilkbahar-yaz sezonunun trendi. Parlatıcı sürülmüş göz kapakları ise gerçekten fazla iddialı ve tarz olduğu kesin. Değişik makyaj seven bayanlar için ideal. Çok hafif bir makyaj uygulamasından sonra farınızın üstüne parlatıcı sürün. Sizde yeniliklerin gerisinde kalmayın.

3isiltili-goz-kapaklari-2017-ilkbahar-yaz-makyaj-trendleri

4.Nostalji Makyaj İlhamları

Nostalji makyaj 1800’lerden esinlenerek oluşturuldu. 1800 yıllarda aynı renk göz,dudak ve yanak makyajı 2020 yılında da tekrar moda. Fazlasıyla tarih kokan bir yönelim. Çoklu kullanım ürünlerinden krem ve stick ürünleri ile bunu yapabilirsiniz. Ya da ruj imdadınıza yetişecektir.

Makyajla İlgili Harika Fikirler İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın!

https://www.stylekadin.com/kategori/makyaj

4nostaljik-makyaj-trendi-2017

5.Küllü Göz Makyaj Trendi

Artık küllü renkler saçlardan sonra gözlerde de hemen kendinize kül rengi bir far satın alın. Küllü gözler çok hoşunuza gidecek. Küllü rengi far gözlere derinlik ve asalet katıyor. Doğal bir makyajın arkasına gözleri kül rengi farla belirginleştireceksiniz. Ya da diğer bir seçenek  ise yokmuş gibi görünen bir ten rengi makyajından sonra ise fırça ile kirpik diplerine kadar dağınık vaziyette uygulayın gözlerinizi ortaya çıkarın. Sezonun makyaj modası bir o kadar da kolay.

52017-yaz-makyaj-trendleri

6.Pastel Renkler Çok Moda

Bahar ve yazın cıvıltısı makyaj renklerine yansımadan olmazdı. 2020’nin bahar ve yazında pastel renkli farlar çok popüler. Pastel renkli farlarla  dikkati göze toplamak çok önemli. Doğal bir makyajın ardından parıltılı mavi,pembe,pastel renkli farı gözlerinize sürün v dikkatleri toplayın. Takma kirpikler bu renklerle uyumlu olur deneyebilirsiniz. Makyaj kategorimize de göz atmadan geçmeyin. https://www.stylekadin.com/kategori/makyaj

7pastel-renkler-2017-makayj-modasi 8-2017-ilkbahar-makyaj-trendleri

 

Bir önceki yazımız olan Uzun ve Hacimli Kirpik İsteyen Bayanlara Tavsiyeler başlıklı makalemizde doğru rimel ve hacimli kirpikler, hacimli kirpik için pudra kullanın ve hacimli kirpikler için öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.