Kısa Paçalı Pantolonlar Nasıl Giyilir?

A+
A-
Kısa Paçalı Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Sokak modası tek yönlü düşünülmemelidir. Sadece bulunduğunuz bölgenin sokak modasına uyum sağlayacağız diye bir kural yok. Daha çok dünya genelinde tercih edilen sokak modasını incelemek son derece önemlidir.  Son yıllarda dar ve kısa paçalı pantolon modelleri ön planda gözüküyor.

kısa paça pantolon (3)

Dar ve kısa paçalı her mevsim giyilebilecek olan bu modeller, size farklı bir havayı yaşatabilir. Bunun yanı sıra havuç stil kısa paçalı ancak üst kısmı bol pantolon modelleri de sıkça tercih ediliyor. Genel olarak paçalara doğru daralan bu pantolonlar sezonun gözdesi.

kısa paça pantolon (5)

Ama bana sorarsanız sokak modasında kesinlikle dar olanlar sıkça kullanılmalı. Bana sorarsanız eğer iş yerinde tercih edilebilecek son derece ideal bir tasarımın olduğunu söyleyebilirim. Bununla beraber kombin detaylarınız için de belirli tonlarla hazırlanmış bu pantolonları tercih edebilirsiniz.

kısa paça pantolon (1)

 

Dünya genelinde her bayanın tercih ettiği  skinny pantolon modasına benzese de kısa paçalı pantolonlar biraz daha farklı görünüyor. Renkli, desenli dikkat çekici olan bu pantolon modelleri her markanın butiğinde karşımıza çıkmakta.

kısa paça pantolon (6)kısa paça pantolon (4)kısa paça pantolon (2)

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.