Her Kadına Yakışan Makyaj Teknikleri

Her Kadına Yakışan Makyaj Teknikleri
28 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.949 kez okundu.

Her kadına yakışan makyaj teknikleri

Bu makyaj tekniklerini kullanarak  içiniz rahat bir şekilde dışarı çıkabilirsiniz.Çünkü bu makyaj uygulamaları her cilde ve her yüz şekline yakışıyor.  Yalnızca esmer ya da beyaz tenli olmanıza gerek yok! İşte tüm kadınlara yakışan makyaj teknikleri…

Profesyonel makyaj artistleri tüm kadınlara yakışan makyaj teknikleri açıklıyor.Kedi gözü makyajı, doğal makyaj, Metalik makyaj her kadının teninde ve yüzünde harika görünüyor.

Kedi gözü makyajı

Birkaç sezondur en çok  trend olan kuyruklu kedi gözü makyajı tüm kadınlara yakışan en güzel makyaj tekniklerinden.Klasik eyeliner makyajını daha belirgin ve uzun sürerek yapılan bir makyaj stili.Kedi gözü makyajı kadınların bakışlarınızı daha çekici ve gizemli yaptığı gibi gözleri vurgulayan en etkili göz makyajı arasında.

kedi gözü makyaji

Doğal makyaj

Doğal makyaj bu kış güzellik trendlerinin başını çekiyor.Çok abartılı olmayan doğal görünümlü makyaj modelleri her kadında güzel duran makyaj tekniği.Sizde bu trendi bu sonbahar makyajınıza yansıtabilirsiniz.Hafif bir rimel ve göz kalemi, dudak renginize yakın bir ruj ile doğal güzelliğinizi yansıtabilirsiniz.

dogal makyaj

Metalik  makyaj

Metalij gözlerin en belirgin  özelliği her kadını daha baştan çıkarıcı bir hale dönüştürmesidir. Metalik tonlarda  Işıltılı bir  far ve belirgin bir gözaltı kalemi veya eyeliner ile bu ihtişamlı gözlere sizde kavuşabilirsiniz.Her ten rengine yakışan metalik makyaj tonları eminim sizde de harika duracaktır.S

metalik makyaj

Sonbahar Kış Ceket Kombin Önerileri
Tel Toka ile Saniyeler İçinde Yapabileceğiniz 21 Pratik Saç Modeli

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git