Dantelli Kıyafetler Nasıl Giyilir ?

A+
A-
Dantelli Kıyafetler Nasıl Giyilir ?

Bu baharda  kadınsı her şey, gösterişli bir dürtü ile kıyafetleri vurdu. En güzel ve yeni dantel parçaları nasıl giymelisin?. Zarif ve kadınsı dantel kıyafetleri görünce sizde çok seveceksiniz..Dantel kıyafetleri hangi parçalar ile nasıl giymelisniz bugün bu eğilimlerden bahsedip dantel moda ipuçlarını sizler ile paylaşacağız.İşte danteli kıyafetler ve kombinler

Günlük dantel kıyafetleri nasıl giymeliyiz

gunluk dantelli kiyafetleri nasil giymeliyiz

Detaylandırma, tüm görünümünü değiştirmeden dantel giymek nasıl mükemmel bir yol olduğunu merak ediyor musunuz.  genellikle bluzların kol kenarlarında ve kıyafetlerinizde etek uçlarında dantel desenleri ile hem spor bir şıklık hemde zarif bir kızı gösterebilirsiniz. Ufak detaylı dantel parçalarınızı diğer kıyafetleriniz ile günlük olarak tamamlayabilirsiniz.

Transparan dantelli kıyafetleri tek başına giymeyin
dantelli bluzlar nasil giyilir

Dantel giymek için bir yolu zevkli bir yanıda herhangi bir kıyafetin üstüne giyebilmemiz farklı renklerin üstünde tercih edebilmemizdir.Asla tek baışna transparan parçaları giymeyin.Hem rüküş hemde teşhirci olarak dışlanmanız olası.Dantel detaylı tarnsparan üstlerinizi, elbiselerinizi veya eteklerinizi altına aynı renklerde veya uyumlu kıyafetler ile giyin.

Deri ve danteli birlikte giyin

deri ve dantel birlikte nasil giyilir

Deri ve dantel birbiri ile çok şık uyum sağlayan bir stil.Dantelli kıyafetlerinizi deri kıyafetleriniz ile birlikte kombine edin.Deri ceket ve dantel bluz, deri etek ve dantelli büstiyer, deri tayt ve pantolon ile dantelli üstler gibi bir çok kombini yapabilirsiniz.

Blazer ceketlerin içine dantelli üstler giy!

blazer ceket ve dantel bluz kombini

Dantelin çekiciliğ tartışılamaz doğru parçalar ile birlikte giyildiğinde asıl etkisi daha güçlü ortaya çıkıyor.Blazer ceketler ile dantel bluzlar birbirine çok yakışıyor.Romantik kızlar için güzel bir stil.

Dantel mini etekler ile kot gömleklerinizi giyin

dantel dar etek ve jean gomlek kombini

Eğer bir dantel giyme konusunda acemi iseniz, yanlış yapamıyacağınız bir kombin örneği beyaz kısa ve dar dantel eteğinizi kot gömleğiniz ile birlikte giyin.Kusursuz zarif ve şık bir kombin elde edin.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yaz Beyaz Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde bayan gömlek, beyaz gömlek ve beyaz gömlek kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Zeynep nabali dedi ki:

    Beğendim paylaştım bi kerede şans Bana gülsün inşallah