Kısa Şort Kombinleri

A+
A-
Kısa Şort Kombinleri

Kısa Şort Kombinleri 2019

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan kısa şortlar ile yapılan kombineler bazen hayal edildiği gibi şık bir görünüme neden olmamaktadır. Kısa şort kombinleri aslında tahmin edildiği kadar kolay olmuyor bazen. Seçimlerinizi şortun modeline göre yapmanız daha sağlıklı olsa bile birkaç ipucu kısa şort kombinleri için de bir fikir olabilir.

kisa sort kombinleri 2015
Kısa şort kombinleri yaparken dikkat edilecek nokta ilk etapta şortun spor veya daha klasik olup olmadığıdır. Çok dar olan bir şortun üzerine biraz daha dökümlü bir tişört ya da bluz, daha şık olmanıza yardımcı olacak ayrıntıyı meydana getirir. Renklerin detayları her zaman mutlaka unutulmamalıdır. Şortun kısalığına göre gömlek ile kombine edebilir, yine şortun uzunluk detayını göz ardı etmeden gömleği dışarı ya da içinize sokabilirsiniz. Çok kısa bir şortun içerisine sokulmuş bir gömlek pot bir görünümü meydana getirebilir.

yuksek bel kisa sort kombini

Daha uzun bir şortta ise mutlaka gömleğinizi içinize sokarak kullanmanız tavsiyeler arasındadır. İddialı kısa bir şort ile açık bir bluz aslında hiçte hoş durmaz. Dekolte her zaman tek bir noktada odaklanmalıdır.

bayan kisa sort kombinleri

Bir önceki yazımız olan 2020 Şifon Bluz Modelleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde bluz modelleri, şifon bluz kombinleri ve şifon bluz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.