2014 İlkbahar/Yaz Gelinlik Trendleri

2014 İlkbahar/Yaz Gelinlik Trendleri
4 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 2.502 kez okundu.

Yeniliklere açık gelinlik modasında 2014 yazlık gelinlik modelleri son derece farklı stillerde ve şık modellerde yer alıyor. 2014 yazlık gelinlik modellerinde son yılların gözdesi renkli gelinliklerden vazgeçemeyenler için de son derece geniş 2014 yazlık gelinlik modelleri seçenekleri mevcut.

gelinlik modelleri (9)

Gelinlik seçerken dikkate dilmesi gereken pek çok husus vardır. Damatla aranızdaki boy farkından, sizin fizik ve karakter özelliklerinize, organizasyonun düzenleneceği mekandan ten renginize kadar belki de onlarca konu gelinlik seçerken göz önünde bulundurulmalıdır.

gelinlik modelleri (11)

Fakat bunlara ek olarak da gelinlik trendini takip etmenizde yarar var. Eğer modaya uygun giyinmeyi seçiyorsanız ve bu alışkanlığınızı düğününüzde de sergilemekte kararlıysanız o zaman ünlü markaların 2014 gelinlik modelleri tam size göre. Bunu söyleme sebebimiz ise 2014 gelinlik kreasyonlarında herkese ve her bütçeye uygun 2014 gelinlik modellerinin yer alması.

gelinlik modelleri (7)

Her ne kadar beyaz gelinliklerden sıkılanlar için rengarenk gelinlik modelleri yer alsa da beyazın yerinin her zaman için farklı ve özel olacağını söylemek herhalde yanlış olmaz. Görsellerimizden ilkbahar yaz gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

 

gelinlik modelleri (6) gelinlik modelleri (5) gelinlik modelleri (4) gelinlik modelleri (3) gelinlik modelleri (2) gelinlik modelleri (1)gelinlik modelleri (10)

 

 

Dantelli Kıyafetler Nasıl Giyilir ?
2014 Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git