Kırışıklıklar İçin Etkili Maske Formülleri

Kırışıklıklar İçin Etkili Maske Formülleri
6 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.859 kez okundu.

Her cilt yaşlanmaya mahkumdur. Zamanla çeşitli etkilerle cildimiz kırışır. Belli bir zamandan sonra ilk kırışıklıklar ortaya çıkmaya başlar. Kırışıklıklarla beraber çizgiler zamanla artar ve cilt daha gevşek hale gelir. Bu zamandan sonra aynaya baktığımızda kendimizi kötü hissederiz. Hemen çareler aramaya başlarız. Çizgiler artmaya başlamadan önce tedavilerimizi yapmalıyız. Her zaman ilk müdahale hayat kurtarır. Sizler de genç ve parlak bir cildiniz olsun istiyorsanız kırışıklıklar için etkili maske tariflerini denemelisiniz. Birbirinden farklı maske tarifleri karşınızda.

Yumurta ve Bal ile Kırışıklık Karşıtı Maske

Yaşlanma ile en etkili savaşta doğal madde baldır. Balın içindeki antioksidanlar sayesinde nemi ve sıklığı korur. Ev yapımı yumurta ve bal maskesi ile cilde esneklik kazandırabilirsiniz.
TARİFi: Bir kapta bir kaşık bal ile bir yumurta akını çırparak karışımı hazırlayın. Hazırladıktan sonra temiz bir ciltte 20 dakika bekletin. Sonra ılık su ile cildinizi yıkayın. Cildiniz daha parlak ve canlı görünmesini istiyorsanız haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.
1. başlığa eklenecek 1. başlık 2. fotosu

Salatalık ve E vitamini ile Anti-Kırışıklık Maskesi

Cilt için salatalığın faydaları iyi bilinen bir besindir. Salatalık ve E vitamini ile cildin yaşlanmasını yavaşlatarak ve kırışıklığı azaltarak gençleştirici etkisinden faydalanabilirsiniz. Bu arada E vitamini hücreleri korur ve epidermis tabakasındaki dejenerasyonu sağlayan serbest radikallerle mücadele eden güçlü bir antioksidandır. Ev yapımı salatalık ve E vitamini maskesiyle değişimi hissedeceksiniz.
 TARİFİ: Salatalığı mikserde çekerek iki E vitamini kapsülü ekleyerek yüz karışımını uygulayın. 20 dakika bekletin ve ılık suyla yıkayın.
2. başlık fotosu
Saçları Güneşin Zararlı Etkilerinden Korumanın 6 Yolu
2016 Pileli Etek Modelleri ve Kombinleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Kırışıklıklar İçin Etkili Maske Formülleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Aykız Tunç dedi ki:

    Aslinda tam 30 yaşinda başlayacaksiniz bu maskelere asil o zaman faydalarini görürsünüz ?❤?

  2. emine bağcı dedi ki:

    cilde çok faydalı maskeler

Sayfa başına git