Amerika’nın En Önemli Kadını Melania Trump’ın Giyim ve Saç Stili

Amerika’nın En Önemli Kadını Melania Trump’ın Giyim ve Saç Stili

Amerika’da artık farklı bir dönem başlıyor. Çok güzel bir bayanın first lady olması onu her açıdan takip etmemizi sağlayacak. Donald Trump,şimdi Amerika’nın resmen başkanı oldu. Güzel eşi Melania Trump da doğal olarak ilgi odağı oldu. Bütün dünyanın konuştuğu bu bayan hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Amerika’nın en önemli kadını Melania Trump’ın Giyim ve saç stili çok dikkat çekiyor. Çoğu bayanda buna odaklanmış durumda. Daha önce mankenlikte yapması daha fazla onu stil yönünden bilmemizi önemli kılıyor. Amerika’nın en önemli kadını Melania Trump’ın Giyim ve Saç Stilini tanımadan önce kendisini tanıyalım sonrada modaya katkılarına bakalım.

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-13

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-14

Melania Trump’ın Çocukluğu

Melania Knauss Güneydoğu Slovenya’nın Novo Mesto vilayetinde 26 Nisan 1970 tarihinde doğdu. Melania’nın babası araba satıcısı, annesi Amalija da çocuk giyimi için bir model yapımcısının kızıdır. Model olma hevesi Melaniayı sarıp Ljubljana Üniversitede bir yıl eğitim gördü.

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-9

melania-trump-stili-2

melania-trump-giyim-tarzi

Melania Trump’ın Modellik Kariyeri

Milano da 1988 yılında modellik kariyerine başladı. Birçok kampanyalara katıldı. Çok sayıda moda çekimlerine katılarak kariyerini üste taşıdı. Daha sonra 1996 yılında New York’a taşındı. Ocean Drive,New York Magazine,Allure,Instyle Weddings,Amerikan Vogue Bulgaristan vb. dergilerin kapaklarında yer aldı. 2000 yılında da bikini modeli oldu.

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-7

melania-trump-sac-modelleri

Donald Trump İle Nasıl Tanıştı?

Melania Amerika’ya taşındıktan sonra New York’ta 1998 yılında tanıştı. 2004 yılından bir yıl sonra Trump’ın Palm Beach malikanesinde evlendi. Trump’ın dört çocuğu içinde üvey anne oldu.

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-4

melania-trump-stili-1

Melania Trump’ın Gelinliği ve Markası

Christian Dior Couture gelinlik markasını seçti. Bu gelinliğinin 100.000 dolar maliyeti olduğu söyleniyor. 1500 kristalle 13 kratlık taşlarla süslenmiştir. Bu muhteşem gelinliği hazırlamak 550 saat sürmüş.

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-11

Melania Trump’ın Giyim Stili

Giyim stilini incelediğimizde modelliğinin çok büyük etkisi var. Melania Trump zarif bir giyim tarzı kullanıyor genelde. Sade ama gösterişli bir giyim tarzı var. Düzgün bir fiziği ve uzun boyu ile giydiklerini çok iyi taşıyor. Gerçekten kullandığı kıyafetlerden ilham alabilirsiniz bayanlar. Artık Amerika devlet başkanı eşi olduğu için sürekli giydikleri ile de karşımıza gelecek. Merak eden bayanlar için giydikleri kıyafet tarzlarını da açıklayalım. Saç stillerini de elbiseleriyle uyumlu kullandığı dikkatlerimizden kaçmıyor. Straplez elbiseleri çok seviyor ve çok fazla taşıyor. Koyu renklerden siyah vazgeçilmezi. Bunun yanında kırmızı,beyaz,sarı tonları en beğendikleri arasında. Taşlı ve tek parça elbiselerde üzerinde çok fazla gördüğümüz stillerden. Tek omuzlu detaylı elbiseler de ona çok yakışan giyim tarzından. Kolyeler ve yüksek topuk ayakkabılar olmazsa olmazlarından.

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-2

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-3

Melania Trump’ın Kullandığı Saç Modelleri Neler?

Saç modelleri de birçok bayanın öğrenmek istediği en temel konulardandır. Ünlü kişilerin kullandığı saç modellerinden ilham almak bizi daha iyi noktalara taşıyabilir. Şimdi de Donald Trump’ın eşi Melania’nın saç modelleri

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-1

-Ortadan Ayrık Dalgalı Saç Modelleri

En çok kullandığı saç modellerinden ortadan ayrık dalgalı modeldir. Birçok ufak tefek farklılıklarla bu saç stilini kullanmaktadır. Dalgalarda Melania Trump’a çok yakışmaktadır. Sizde bu saç tarzından esinlenebilirsiniz. Sizin için bir ışık olsun.

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-5

-Kaküllü Düz Saç Stili

Kaküllü düz saçlar derli toplu göstermiş. Orta boy kakülleriyle özel bir günde kullanmış olduğunu görmekteyiz. Kakülerle beraber saçlarını da düzleştirdiği görülüyor. Güzel ve cool modern diye özetleyebiliriz.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-6

-Yandan Yapıştırmalı Kakül ile Topuz

Topuz Saçlarını yan tarafa iyice yapıştırarak kakül kullanıyor. Düz ve yana doğru saç ile topuz tamamlamış. Güzel ,özel bir tasarım.

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-10

-Hacimli Saç Modelleri

Saçlarını sönük değilde daha katmanlı ve dolgun gösterecek stiller kullanıyor. Bu şekilde birçok hacimli saçları kullanıyor. Hacimli saçları da yüzüne daha güzel gidiyor kendini tamamlıyor.

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-15

 

 

-Düz Saç Şekillendirmeleri

Saçları düz kullanmak her bayanın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Düz saç şekillendirmeleri gayet yerinde ve anlamlı olmuş olmaya da devam edecek gibi. Önümüzdeki günlerde de düz saç modellerini Amerika’nın first ladysinde göreceğiz.

İlginizi Çekecektir: Miranda Kerr’in Giyim Stili İçin Tıklayınız.

 

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-12

Melania Trump’ın Saç Rengi Nedir?

Saç rengini söylemeden geçmek olmaz. Saç rengini de merak edebilirsiniz. Melania Trump’ın saç rengi karamel saç rengidir. Karamel saç renginin zaman zaman tonlarını kullanmaktadır. Güncel saç rengi karameldir. Zaman zamanda saç rengini değişmektedir. O zamanda kullandığı saç renkleri sarı tonları ağırlıktaydı.

https://www.stylekadin.com/kombinler/miranda-kerrin-kullandigi-sik-kombinler-2016-2019.html

amerikanin-en-onemli-kadini-melania-trumpin-giyim-ve-sac-stili-8

 

Diğer İlginizi Çekecek Yazılarımız

 

  1. Style Kadın Kategorimizde birçok fikirleri bulacaksınız tıklayınız

Bir önceki yazımız olan İlkbahar-Yaz 2020 Tırnak Trendleri (Nail Art) başlıklı makalemizde 2017 ilkbahar-yaz sezonunda moda olacak tırnak trendleri?, 2017 ilkbhar-yaz tırnak desen trendleri ve 2017 yılındaki tırnak-oje modasında neler var? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.