Deniz Tuzu İle Peeling Yapın !

Deniz Tuzu İle Peeling Yapın !
18 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.705 kez okundu.

Yüksek mevlalar da para verip pahallı güzellik merkezlerini gitmenize gerek yok.Daha güzel ve pürüzsüz bir cilt için deniz tuzu ile peeling yapabilirsiniz.

deniz tuzu ile peelinginizi evde kendiniz yapın.Deniz tuzunun içine doğal yağlar ekleyerek en güzel karışımları elde edebilirsiniz.Elde ettiğiniz karışımı vücudunuzda ve yüzünüzde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Deniz tuzuna doğal zeytinyağı ekleyin

Malzemeler

1 yemek kaşığı deniz tuzu

3 yemek kaşığı doğal zeytin yağı

Malzemeleri karıştırıp birbirine iyice yedirin. Hazırladığınız bu karışımı masaj yaparak vücudunuza yavaş yavaş sürün.Ayaklar, dirsekler ve diz gibi vücut bölgelerine daha çok masaj yaparak sürün.15 dakika bekleyip ılık bir duş alın.Köpüklenerek yıkanmak istiyorsanız 1 saat aradan geçmeli.Bu sayede tüm gözenekleriniz açılıyor ve ölü deri vücuttan  temizleniyor.tüm bu işlemlerden sonra cildiniz yenilenip daha yumuşak ve ışıltılı oluyor.

Teniz tuzu gençleştirici özelliği yanında kan dolaşımını da hızlandırıyor, harika bir ferahlık duygusu verir.Adeta vücudunuzun nefes aldığını hissedersiniz. Zeytin yağı ve deniz tuzu karışımı cilt için son derece sağlıklı bir güzellik deposudur.

 

2014 Sokak Modasında Neler Var ?
Siyah Saç Renkleri Ve Modelleri 2014

Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git