Beli İnce Gösteren Kıyafet Modelleri

Beli İnce Gösteren Kıyafet Modelleri
8 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 5.812 kez okundu.

Beli İnce Gösteren Kıyafet Modelleri

İnce ve zarif bir bele sahip olmayı tüm bayanlar ister. Beli ince gösteren Kıyafet modellerini seçerek sizde belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Yanlış bir kıyafet seçimi ince bir belin dahi kalın görülmesine neden olur. Bu nedenle belinizin inceliğini ortaya çıkaracak ve belinizi olduğundan daha ince gösterecek kıyafetleri seçmelisiniz.

Belinin kısa olduğundan şikâyetçi olan bayanlar öncelikle omuzlarını daha geniş gösterecek kıyafetleri tercih etmelidirler. Böylelikle dikkatler geniş olan omuzlara kayar ve beliniz daha ince görülür. Gömlek, tişört ve ceketlerinizin omuzlarının geniş olmasına özen göstermelisiniz.

beli kalin olanlar nasil giyinmeli

Kalçalarınız küçükse beliniz kalınsa kalçalarınızı daha büyük gösterecek kıyafetleri tercih etmelisiniz. Pantolon seçerken belin hemen üzerindeki modelleri kalın kemer kullanarak giymelisiniz. Etek seçiminiz ise A eteklerden yana olmalıdır. Giydiğiniz gömlek tarzı parçaların ise omuz kısmının geniş olmasına özen göstermelisiniz.

beli ince gosteren kiyefetler

Kalın bir bele sahip olan bayanlar giydikleri pantolon ve eteklerin bel kısmında süsleme veya aksesuar kullanmamaya dikkat etmelidirler. Örneğin bel kısmında fırfır gibi detay bulunan eteklerden kaçınmalıdırlar. Ayrıca katlı etek ve elbiselerin katının bel bölgesinden başlamamasına da dikkat etmelidirler. Çünkü kalın olan beliniz bu detaylar ile daha da kalın görünür.

beli ince gosteren pantolon modelleri

 

Ünlülerin En İyi Kısa Saç Modelleri Ve Kesimleri 2014
Vücudu İnce Gösteren Kıyafet Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git